Cvičenie a športy články

0 Tanec a box? Dance Box!

Tanec a box? Dance Box!

8.9.2016 v kategórii Cvičenie a športy

Tanec a cvičenie patria k sebe a vo svete športu má táto kombinácia svoje pevné miesto. Chceme sa hýbať, posilňovať, formovať, ale mnohí z nás túžia ponoriť sa pritom do hudby, cítiť rytmus a zabaviť sa. Cvičenie Dance Box spĺňa všetky tieto prvky. Simona Milková, lektorka Dance Box v RIVERPARK DANCE SCHOOL nám o cvičení prezradila viac. Čítať viac..

0 Tabata –  kilá z vás budú doslova padať!

Tabata – kilá z vás budú doslova padať!

14.7.2016 v kategórii Cvičenie a športy

Aj vy ste už kdesi začuli pojem tabata? Možno ste si presne ako mnohí iní mysleli, že ide o nový typ cvičenia, ďalšiu z ciest ku krásnemu a zdravému telu. S tou cestou to skutočne sedí, ale s tým rozdielom, že tabata nie je druh cvičenia, ale metóda. S jej pomocou sa nielen riadne zapotíte, zoštíhlite a spevníte svalstvo, ale minimalizujete aj čas strávený cvičením. Čítať viac..

0 Ak chcete schudnúť, cvičte Hiit!

Ak chcete schudnúť, cvičte Hiit!

14.7.2016 v kategórii Cvičenie a športy

High intensity interval training, čiže vysoko intenzívny intervalový tréning sa ako spôsob cvičenia využíva už desiatky rokov, do popredia sa však dostal iba poslednú dekádu. Maximálny rast svalovej hmoty pri súčasnej redukcii váhy je príčinou, prečo sa Hiit konečne presunul zo športovej prípravy aj do bežných fitness centier. Viac nám o cvičení prezradil jeho špecializovaný tréner Eduard Kučera. Čítať viac..

0 Vyskúšajte unikátny cvičebný program deepwork

Vyskúšajte unikátny cvičebný program deepwork

14.7.2016 v kategórii Cvičenie a športy

Jedinečné spojenie tela a mysle, kardia a funkčného tréningu. Tento nový druh skupinového cvičenia sa volá deepwork a jeho názov presne vystihuje filozofiu a koncept tréningu. Ísť do hĺbky svojich fyzických možností a pritom posilniť aj psychickú stránku. Nemusíte sa ale ničoho obávať! Deepwork je atletický, jednoduchý, intenzívny a unikátny cvičebný program – ide o tréning piatich elementov, plný energie! Do deepworku nás zasvätila certifikovaná inštruktorka Silvia Hadeková z RETRO Sport & Wellness. Čítať viac..

Článkov: 178