Infošky články

Pozvali sme včely do miest

Pozvali sme včely do miest

19.9.2017 v kategórii Infošky

Bratislava 18. septembra 2017 – Viac kvitnúcich kvetov, zmenený režim kosenia tak, aby trávnik stihol vykvitnúť, viac úkrytov pre hmyz a kúsok prírody v meste. Aj týmito opatreniami sa snaží mestská časť Bratislava – Nové Mesto prilákať na zelené plochy opeľovače. Čítať viac..

0 TELEKOM NIGHT RUN 2017. NA ŠTARTE SAGAN, POPRI TRATI A V CIELI HUDOBNÁ ŠOU

TELEKOM NIGHT RUN 2017. NA ŠTARTE SAGAN, POPRI TRATI A V CIELI HUDOBNÁ ŠOU

8.9.2017 v kategórii Infošky

BRATISLAVA (5. septembra 2017) - Populárny bratislavský nočný beh – Telekom Night Run sa ponesie v znamení deviatok - deviaty ročník sa pobeží v sobotu 9. 9. Takisto ako vlani, aj teraz ho o 20.00 h odštartuje tvár generálneho partnera podujatia, dvojnásobný svetový šampión v cyklistike a päťnásobný držiteľ zeleného dresu na Tour de France Peter Sagan. Čítať viac..

0 HORIZONT Resort **** – najmodernejší štvorhviezdičkový wellness hotel vo Vysokých Tatrách.

HORIZONT Resort **** – najmodernejší štvorhviezdičkový wellness hotel vo Vysokých Tatrách.

4.9.2017 v kategórii Infošky

Predstavte si váš pobyt vo wellness hoteli HORIZONT Resort ****. Ak sa chcete ponoriť do ticha prírody a túžite po dokonalom relaxe, wellnesse a oddychu s úžasným výhľadom na štíty Vysokých Tatier, využite dokonalé služby v novom wellness hoteli Horizont Resort **** v Starej Lesnej, ktorá je len 2km vzdialená od centra Tatranskej Lomnice. Čítať viac..

0 Hľadá sa partner pre šport …

Hľadá sa partner pre šport …

4.9.2017 v kategórii Infošky

Myslím, že už všetci vieme, že aktívny životný štýl nie je len trend, ale aj odpoveďou na odbúranie stresu, udržanie si línie, aj keď si chcete dopriať svoj obľúbený zmrzlinový dezert alebo spôsob ako nájsť v sebe energiu na všetky úlohy bežného dňa a cítiť sa všeobecne lepšie. Čítať viac..

Článkov: 69