Zdravie články

0 7 užitočných pomocníkov pri zápale ďasien

7 užitočných pomocníkov pri zápale ďasien

19.5.2017 v kategórii Zdravie

Predchádzať zápalu ďasien znamená vyhnúť sa celému radu ďalších problémov, ktoré súvisia so zdravím ústnej dutiny. Neliečený zápal ďasien môže viesť až k strate zubov. Napriek tomu ľudia prevencii a liečbe zápalu ďasien nevenujú dostatok pozornosti. Čítať viac..

0 Zabudnite na celozrnné výrobky!

Zabudnite na celozrnné výrobky!

3.5.2017 v kategórii Zdravie

Mnohí ľudia nakupujú celozrnné výrobky, mysliac si, že robia niečo užitočné pre svoje zdravie. Opak je však pravdou. Martin Chudý, konzultant pre zdravie a životosprávu (http://martinchudy.blogspot.sk) prezrádza viac.. Čítať viac..

0 Ako zlepšiť kvalitu a počet mužských spermií?

Ako zlepšiť kvalitu a počet mužských spermií?

29.4.2017 v kategórii Zdravie

Sploď syna, zasaď strom, postav dom... Áno, pre dnešnú generáciu mužov platí toto známe príslovie už opačne. A tak, páni, ak chcete byť (raz) otcami, myslite na svoju plodnosť už dnes. Lebo cesta za vlastným dieťaťom, môže byť poriadne dlhá, kľukatá a často nemusí mať cieľ. A to predsa nechcete. Čítať viac..

0 Mužská neplodnosť vs. kvalita spermií

Mužská neplodnosť vs. kvalita spermií

26.4.2017 v kategórii Zdravie

Ak doteraz platilo, že príčina neplodnosti je v 40 percentách u ženy a v 40 percentách u muža, za posledné roky sa situácia zmenila. Aktuálnym trendom je stúpajúci počet mužov s poruchami plodnosti. Hoci si to mnohí „páni tvorstva“ nechcú, nemôžu či nedokážu pripustiť, mužská sterilita je fenoménom tejto doby. Čítať viac..

Článkov: 154