Ako si vybrať športové oblečenie, ktoré prospieva postave už počas tréningu

PR | 20. Feb 2020
Ako si vybrať športové oblečenie, ktoré prospieva postave už počas tréningu
foto: 4F

Ženské strihy, priedušné látky vyrobené premyslenými technológiami, saténové elastické prvky, odtiene ružového zlata ale aj neónové farby dominujú tento rok vo funkčnej tréningovej móde.

Sezóna „makania“ na svojich novoročných predsavzatiach je v plnom prúde. Ak sa ich o tomto čase ešte stále držíte, znamená to, že patríte do komunity skutočných milovníčok fitness a pohybu, ktoré idú jasne za cieľom. Bojovníčok, ktoré sú odhodlané vytrvať a využiť aj blížiacu sa jarnú sezónu na to, aby naplno posilňovali svoje telo aj myseľ.

Mať tento vnútorný drive a svoje najbližšie „parťáčky“ na cvičenie, s ktorými ubiehajú hodiny pri tréningu rozhodne príjemnejšie a s väčším efektom, je úplný základ. Nepovieme však nič nové, že drinu a pot dokáže zmierniť aj správne vybrané funkčné oblečenie a doplnky. 

4f

Športová značka 4F, ponúka niekoľko „vychytávok“

Modely z nových kolekcií pre tréning a cvičenie jogy, ktoré predstavila na sezónu jar a leto 2020 športová značka 4F, ponúkajú niekoľko „vychytávok“ a naznačujú, ako sa v tejto oblasti vyvíjajú trendy. Nové tréningové kolekcie prinášajú celé spektrum možností funkčného oblečenia a doplnkov. Boli vytvorené tak, aby spĺňali nároky všetkých. Nech sa nachádzajú na svojej ceste napredovania kdekoľvek - od kardio tréningu po cross-fit, od fitness centra po open-air gym.

Pre lepší pocit pri akomkoľvek tréningu

E-motion Design je tréningová línia od 4F, ktorej cieľom je posilňovať ženskosť pri akomkoľvek tréningu – či sa zrovna venujete kardio, fitness alebo silovému tréningu. Športové oblečenie vyrobené odskúšanými a otestovenými technológiami dostalo trendy ženské strihy, ktoré dávajú vyniknúť postave. Za zmienku stoja aj sofistikované detaily – saténové elastické prvky s potlačou v odtieni ružového zlata. 

Neónové farby sú nemiznúcim prvkom dovolenkového štýlu, ktoré dodávajú energiu. Kolekcia pre ženy Color Pop od 4F pozostáva z univerzálneho oblečenia pre tréning v lete: vzdušné topy, športové podprsenky s vystuženou podporou a veľký výber funkčných legín. Kúsky v tmavomodrej farbe a s trendy kvetinovým vzorom dopĺňajú modely v neónových odtieňoch limetkovej a oranžovej farby. Legíny s lineárnymi vzormi a v jasných farbách opticky zoštíhlia siluetu, čo zvýši dobrý pocit z tréningu. 

4f

Pocit ľahkosti pri joge 

Línia Sun Fullness pozostáva z oblečenia určeného pre ženy praktizujúce jogu. Kolekcia prináša dva štýly - pre zástankyne tesno obopínajúcich modelov v štýle druhej kože, ako aj pre ženy, ktoré vyhľadávajú pri cvičení voľné, ležérne oblečenie. Vizuálne sa v nej striedajú jemné odtiene púdrovej ružovej farby v kombinácií s klasickou čiernou až po vzory tropických rastlín. Rozmanitosť modelov, ich schopnosť prispôsobenia si formy a dĺžky rukávov či legín umožňuje vytvárať súpravy oblečenia, ktoré sadnú každej postave aj osobnosti.


Vybrané modely legín maju aj špeciálne spracovanie dolných častí, vďaka čomu sa dajú natiahnuť a uchytiť o chodidlá. Mäkké tkaniny použité v oblečeniach línie Sun Fullness dodávajú pocit ľahkosti. Kolekcia pracuje s priedušnými látkami ako Tencel a Lyocell.

4f

Konkrétne kúsky z aktuálnych kolekcií nájdete aj na stránke 4F, alebo si ich môžete prísť vyskúšať do predajní 4F:  

  • Aupark Shopping Center, Bratislava
  • Forum Poprad, Poprad
  • Shopping Center Mirage, Žilina
  • Europa Shopping Centre, Banská Bystrica
  • Tulip Center, Martin
  • Centro Nitra, Nitra-Chrenová
  • Atrium Optima, Košice

Športovú značku 4F môžete sledovať aj na Instagrame a Facebooku. 

Komentáre