Chudnite, posilňujte, tancujte s úsmevom na tvári v RIVERPARK DANCE SCHOOL!

Redakcia | 28. november 2016
Chudnite, posilňujte, tancujte s úsmevom na tvári v RIVERPARK DANCE SCHOOL!

Tanečná škola na brehu Dunaja, kde sa nielen tancuje, ale aj pravidelne cvičí. Na výber máte až 17 druhov cvičebných hodín, spolu s gravidjogou dokonca 18...

Cvičiace hodiny v ranných či doobedných hodinách vás zaručene nakopnú na celý deň a pri tých večerných zase vyčistíte myseľ a zabudnete na celodenný stres.

Moderný priestor, skvelá hudba, energickí lektori a pozitívny prístup vám pomôžu nielen vyformovať postavu, ale vám taktiež zdvihnú náladu a vyčarujú úsmev na tvári.

Cvičiace hodiny v ranných či doobedných hodinách vás zaručene nakopnú na celý deň a pri tých večerných zase vyčistíte myseľ a zabudnete na celodenný stres. Každý typ či veková kategória si tu nájde to správne cvičenie pre seba.

Ak si nie ste istí, nehanbite sa poradiť s milými recepčnými, ktoré rady poskytnú všetky informácie, zodpovedajú vaše otázky či poradia pri výbere tej správnej hodiny.

A teraz už len zbaliť si tenisky uterák a vybrať si z ponuky cvičení Riverpark Dance School.

BODYFORMING s Natáliou

BodyForming je špecifický druh aeróbneho cvičenia, ktorý pozitívne ovplyvňuje srdcovo-cievny systém, oporno-pohybový aparát organizmu a je ideálny na tvarovanie ako aj na formovanie postavy.

Cvičenie je zamerané nielen na chudnutie a získanie kondície, ale i na dôkladné precvičenie tela, spevnenie svalstva a tvarovanie problematických častí tela (chrbtica, brušné a sedacie svalstvo, paže, nohy,...). Pri cvičení BodyForming sa využíva na posilnenie vlastná váha tela, poprípade sa používajú rôzne posilňovacie pomôcky (aeróbne činky, fit lopty, gumičky...).

Hlavnou výhodou cvičenia s ľahkou záťažou je všestranné precvičenie svalstva celého tela, ktoré je sprevádzané zvýšeným prísunom kyslíka z pľúc do srdca a svalov. Intenzívnym a neprerušovaným vykonávaním cvičenia v správnom tempe a pravidelne, priaznivo ovplyvňujeme metabolizmus organizmu, čo vedie k úbytku tukových zásob a napomáha formovaniu postavy. Toto cvičenie je vhodné pre všetky vekové kategórie.

CIRCLE BODY WORKOUT s Ondrejom

Tanečná škola Riverpark Dance School v spolupráci s osobným trénerom a absolventom vysokej školy fakulty telesnej výchovy a športu v Bratislave Ondrej Fábom Vám prináša otvorenú hodinu pre širokú verejnosť bez obmedzenia pohlavia a veku, ktorá Vás oboznámi a priblíži teóriu, že aj cvičenia s vlastnou váhou a minimálnym použitím náčinia sú efektívne pre rozvoj sily, kondície a pohybových schopností.

Tréning je založený na kardio vaskulárnej forme v anaeróbnom prahu. Hodina Circle Body Workout predstavuje spôsob pohybu, cvičenia, akým je možné zredukovať tuk, formovať svaly a súčasne rozvíjať kondíciu. Na rozdiel od klasického tréningu v posilňovni je pestrejší. Nemusíte čakať kým niekto docvičí na danom stroji ktorý práve potrebujete. Účinnosť kruhového tréningu je preverená viacročnou praxou.

FUNKČNÝ TRÉNING s Jakubom z CVIČISKA

Funkčný tréning je kombinácia viacerých oblastí ako TRX, Bosu, tréning s gymnastickými pomôckami, vzpieranie, silová gymnastika, prvky bojových športov a mnoho ďalšieho čo vieme využiť na posilnenie základných funkcií nášho tela, formovanie postavy, zlepšenie fyzickej kondície a samozrejme to najdôležitejšie, aby sme sa cítili dobre a boli pripravený na každý pohyb :)

Funkčný tréning taktiež zlepšuje kvalitu života, zväčšuje objem svalovej hmoty a znižuje hmotnosť. Funkčný tréning s Cvičiskom je veľmi dynamický a rozmanitý. Spoločne sa poriadne zapotíme, odbúrame každodenný stres a samozrejme zabavíme, kedže športovanie musí byť hlavne zábava, ale samozrejme aj makačka.

DANCE BOX so Simonou

Cvičenie Dance Box je kombináciou posilňovacích cvikov, tanečných krokov, tae bo variácií a strečingu. Hodiny sú zamerané hlavne na zlepšenie kondície pre širokú verejnosť ale sú vhodné aj ako tanečná predpríprava, či kondičný doplnok pre tanečníkov.

Dance Box sa však necvičí v choreografiách. Jednotlivé kopy, údery, ich kombinácie a opakovania sa cvičia v náhodnom poradí. Je teda ideálna aj pre ľudí, ktorí sa neradi učia presne zadefinované choreografie.

 

Tae bo Vám zaručí vyformovanie postavy, spevnenie svalstva a prípadný úbytok na váhe. Tanečná zložka hodinu obohacuje a je zárukou, že budete odchádzať plný pozitívnej energie a s úsmevom na tvári. Naša lektorka vytvorila túto hodinu na základe dlhoročného cvičenia tae bo aerobicu a tanca.

Kompletnú ponuku všetkých cvičení z ponuky Riverpark Dance School aj s rozvrhom nájdete na www.tancuj.sk.

Fotogaléria