FIT štýl challenge: Najkrajšie výsledky sú tie, ktoré najmenej čakáš

fitup,selfie, mania, fit štýl challenge, magazín fit štýl, výzva, 6 mesiacov, chudnutie, partneri, výživa, zdravie, cvičenie, fitness, fitko, cvik, workout, schudnutie, hmotnosť, váha, úbytok, svet zdravia, bratislava, ružinov, centrum na chu
21.8.2019 v kategórii FIT štýl challenge, autor Iveta Škrabáková, foto: Marta Dvorská

Poznáte to, keď sa snažíte, idete si nohy dolámať a rozkrájať sa na kúsky, len aby ste všetko stihli a všetko sa vám podarilo presne tak, ako si to predstavujete? No a presne vtedy sa stáva, že sa vám to darí najmenej. Stres, napätie z očakávaného výsledku, a nakoniec to aj tak nedopadne ako chcete.

Keď si proces budete užívať a necháte veci voľne plynúť, možno budete až prekvapení, ako dobre sa to vyvinie. A presne to je aj situácia našej ambasádorky FIT štýl challenge Marty. Pred svojim predposledným meraním sa toľko snažila, cvičila, sústredila sa na stravu a na to, ako dopadne na nasledujúcom meraní s očakávaním výsledkov.

Napriek stresu, povinnostiam a okolnostiam, bola napriek tomu zo svojich výsledkov trošku sklamaná. Posledné týždne ju dokonca potrápila choroba, mala nasadené antibiotiká a zákaz cvičiť. Aj napriek tomu, sa však držala svojej stravy, a úprimne ani nedúfala, že by ďalšie výsledky mohli byť extra pozitívne.

Od predposledného merania uplynuli dva týždne a našťastie na svojom včerajšom meraní zaznamenala opäť úbytok na hmotnosti, a to konkrétne 2,4 kg, – 1.7 kg tuku a -0.7 kg svalovej hmoty (keďže necvičila).

Marta si tak vo svojom celkovom skóre FIT štýl challenge polepšila dokopy už o mínus 7 kg. „Som veľmi milo prekvapená, keďže som kvôli chorobe v podstate medzi poslednými dvoma meraniami cvičila iba minimálne. Vylúčenie mäsa a mliečnych výrobkov evidentne malo zmysel, cítim sa a som opäť o pár kíl ľahšia. Takto sa znova nakopla aj moja motivácia a teším sa na ďalšie výsledky.“


Marte držíme jej palce aj naďalej.

Martin aktuálny vzhľad po úbytku 7 kg (4 mesiace FIT štýl challenge)

Ďakujeme partnerom FIT štýl challenge, vďaka ktorým si všetci účastníci výzvy môžu plniť svoje sny o novom zdravšom a štíhlejšom "JA".