Aprílový FIT štýl. Užívajte si život krásni a zdraví!

Redakcia | 5. apríl 2018
Aprílový FIT štýl. Užívajte si život krásni a zdraví!

Keď sa príroda prebúdza, získavame novú energiu a nadšenie do života. Niekedy nám však chýba návod, ako si ho môžeme vylepšiť. Skúste to s aprílovým FIT štýlom.

Ohnivé Mexiko

Kuchyňa, ktorá rozpaľuje. Poďte s nami do Mexika a ochutnajte jeho pikantné dobroty.

fit styl

Morské riasy

Ak už dlhšie premýšľate o spestrení jedálnička, neváhajte ich vyskúšať! Ide o superpotravinu bohatú na minerálne látky a vitamíny. Ak by sme mali vyzdvihnúť jeden atribút pri riasach, bol by to jód. Konzumácia dostatočného množstva jódu je kriticky dôležitá pre udržanie zdravej štítnej žľazy.

fit štýl

Desiata a olovrant: ÁNO alebo NIE ?

Zatiaľ čo zástancovia staršieho typu stravovania spomenuté „medzijedlá“ nechvália, výživoví poradcovia ich, naopak, preferujú ako spôsob, vďaka ktorému organizmus zlepšuje svoj metabolizmus. A čo ak sa jedná o fyzicky aktívneho jedinca, mal by byť olovrant pevnou súčasťou jeho jedálnička? Čo by mal obsahovať?

Prepadli ste aj vy kváskovaniu?

V našej poradni sa dozviete o kvásku všetko, čo potrebujete vedieť + nájdete aj pár dobrých tipov do kuchyne.

fitstyl

Ako zastaviť  vek s anti-age stravou

Medicína proti starnutiu dokáže zázraky. Udržať dlhovekosť pomáha aj hroznové víno, špargľa, ale i hovädzie mäso. Skúste sa omladiť s nami!

Šport a mastektómia

Mastektómia nie je jednoduchý zákrok a vyžaduje si individuálny prístup. Žena sa po ňom musí naučiť vnímať svoje telo a spolu s lekárom, trénerom, či fyzioterapeutom nastaviť optimálnu a presne podľa konkrétnych parametrov nastavenú rehabilitáciu a tréning.

Prevalcujte sa k peknej postave

Penový valec alebo foam roller Je vynikajúcim spôsobom, ako zlepšiť svoj výkon a uvoľniť napätie svalstva, viac v aktuálnom FIT štýle.

Rady, tipy, triky, zaujímavosti, rozhovory. FIT štýl je časopis, ktorý sa oplatí prečítať!

Predplatné časopisu FIT štýl - zaujímavé čítanie o zdravom životnom štýle môžete aj darovať.


Aprílový FIT štýl čaká na Vás v stánkoch a predajniach. Je to Vaše MUST HAVE tento mesiac. Nabuďte sa do jari s nami a užívajte si život zdraví a krásni.