Čistá a žiarivá domácnosť

Redakcia | 21. marec 2022
upratovanie, čistá domácnosť, domácnosť, dm drogerie markt, sviečka, difuzér
foto: dm drogerie markt

Čistá a príjemne voňavá domácnosť je základom harmonického domova, v ktorom sa všetci členovia rodiny cítia dobre. Nie je však potrebné zahltiť sa zbytočne veľkým množstvom čistiacich prostriedkov. Čo by nám doma nemalo chýbať?

Sú činnosti, ktoré je možné obmedziť alebo úplne vymazať zo svojho života a ušetriť si tak čas i námahu, no existujú aj také činnosti, ktoré nahradiť ani vylúčiť zo života nemôžete. Upratovanie a starostlivosť o svoj domov sú pevnou súčasťou nášho života. Dobrou správou je, že dnes si upratovanie vieme uľahčiť a spríjemniť.

Čo o vás prezrádza váš domov?

Ako sa u seba doma cítite? Prichádzate domov s radosťou a po otvorení vchodových dverí zacítite pri srdci hrejivý pocit? Ovanie vás vôňa čistoty? Domov je miesto, kam si večer prichádzate oddýchnuť, načerpať novú energiu, zregenerovať sily, upokojiť sa. Správne umiestnený difuzér s príjemnou vôňou alebo vonná sviečka dokážu navodiť tú správnu atmosféru.

Čistota ide ruka v ruke s vôňou. Nemusíte utierať prach či umývať dlážku každý deň. Nemusíte sa ani zásobiť extrémnym množstvom čistiacich prostriedkov. Starostlivo zvolené, často univerzálne, produkty vám urobia rovnakú službu. Menej je niekedy naozaj viac.

Viem, čo je pre mňa dobré
Prečítajte si tiež:

Viem, čo je pre mňa dobré

Čistý domov si vykúzlite s pomocou produktov dm drogerie markt, určených pre čistú a žiarivú domácnosť:

upratovanie, čistá domácnosť, domácnosť, dm drogerie markt, sviečka, difuzér

Denkmit gélový WC čistič, 0,75 l

Čistiaci gél dodá toalete hygienickú čistotu a dlhotrvajúcu sviežu vôňu levandule. Silná čistiaca receptúra osviežuje a čistí toaletu až po okraj. Gél priľne k stenám a okrajom WC misy a účinne odstraňuje vodný kameň, nečistoty a usadeniny.

denkmit, gélový WC čistič, čistiaci prostriedok

Denkmit Ultra Sensitive prostriedok na umývanie riadu, 500 ml

Čistiaci prostriedok na umývanie riadu obsahuje zložky na báze obnoviteľných surovín, je bez vône, farbív a konzervačných látok. S veľmi dobrou umývacou silou so zníženým rizikom alergií je umývanie riadu oveľa jednoduchšie a zároveň šetrné k pokožke.

Čistiaci prostriedok na umývanie riadu , denkmit

Denkmit univerzálny čistiaci prostriedok s hubkou, 400 g

Univerzálny čistiaci prostriedok oceníte v domácnosti vďaka jeho všestrannému využitiu. Dôkladne a efektívne čistí a leští rôzne povrchy. Kombinácia integrovanej čistiacej hubky a čistiacej formule s prírodnými leštiacimi časticami zaručia vysoký čistiaci výkon a vodoodpudivý efekt sa postará o dlhotrvajúci lesk a čistotu.

Univerzálny čistiaci prostriedok, denkmit

Profissimo vonná súprava, 90 ml

Difuzér s ratanovými tyčinkami navodí príjemnú atmosféru a korenistú vôňu chai v domácnosti počas niekoľkých týždňov. Ratanové tyčinky rozložia vôňu rovnomerne, pričom intenzitu vône môžete sami ovplyvniť počtom tyčiniek. Čím viac tyčiniek použijete, tým intenzívnejšia bude vôňa.

profissimo, chi, difuzér, Difuzér s ratanovými tyčinkami

Profissimo sviečka v skle, 1 ks

Vonná sviečka v skle navodí skutočne hrejivú atmosféru domova. Jednoduchý, elegantný a čistý dizajn v oranžovej farbe šíri príjemnú náladu a vôňu broskyňového ľadového čaju. Zároveň je skvelým dekoratívnym doplnkom v interiéri.

sviečka, vonná sviečka, profissimo, Vonná sviečka v skle

Kúpite exkluzívne v predajniach dm alebo na mojadm.sk.

Doprajte si domáce SPA
Prečítajte si tiež:

Doprajte si domáce SPA