Čítajte novembrový FIT štýl! Fascinujúci svet naturálnej kulturistiky

redakcia FIT štýl | 13. Nov 2017
Čítajte novembrový FIT štýl! Fascinujúci svet naturálnej kulturistiky

155 centimetrov krásne vypracovaných svalov a srdce plné vášne pre šport. Začínala v pivničnej, po domácky vyrobenej posilňovni a dostala sa až na súťažné pódiá. V disciplíne naturálna kulturistika získala viacero ocenení. Je majsterkou sveta aj Európy.

Na Natural Olympii v Nevade vybojovala 2. miesto. V roku 2014 získala 1. miesto MMSR Physique, 1. miesto v zmiešaných pároch, 1. miesto MMCR Physique v Brne, 2. miesto v zmiešaných pároch a je tiež vicemajsterkou sveta 2014 v Nitre v disciplíne Physique a majsterkou sveta v zmiešaných pároch.

Zoznámte sa s Ivetou Hauserovou...

Ivet ako kulturistka:

  • Ako sa toto drobné žieňa dostalo k činkám?
  • Koľko trvá príprava na súťaž?
  • Kto je jej vzorom a inšpiráciou?

Ivet ako trénerka:

"Teraz je taký trend, že všetci chcú cvičiť."

...Nepáči sa mi, že ľudia to teraz berú ako biznis, ľahko zarobené peniaze. Ani to nie je pravda. Ak to beriete poctivo, robíte klientovi aj psychológa, robíte mu servis vo dne, v noci, ste s ním v kontakte aj mimo fitka. Ak vám na klientovi záleží a robíte to srdcom, nesmie to byť biznis.

Trénerstvo musí mať srdce, dušu, musíte byť s klientom v spojení, aj keď to máte ako živobytie.

Ivet ako organizátorka súťaží:

Je to náročné, ale je to taký splnený sen. Vždy je to práca s ľuďmi a tým, že som nie raz bola na tom pódiu aj ja, viem, čo súťažiaci potrebujú a snažím sa o ich maximálny komfort.

Bude tretí ročník. Budem veľmi rada, keď to bude aspoň na takej úrovni ako tento rok. Žiadna súťaž nie je bezchybná, ale budem sa snažiť, aby bola tip-top a aby sa z toho stala značka.

Ivet – (ne)obyčajná žena:

  • Čo robí mimo fitka? 
  • Aké veci má rada?
  • Ako trávi voľný čas a má vôbec nejaký?

Zišiel by sa vám štýlový kávovar?

 

Predplaďte si nás a tešte sa každý mesiac :)