Čitatelia časopisu FIT štýl opäť testovali: produkty zn. dmBio v ich domácnostiach uspeli

redakcia FIT štýl | 29. apríl 2020
Čitatelia časopisu FIT štýl opäť testovali: produkty zn. dmBio v ich domácnostiach uspeli

Naši čitatelia mali jedinečnú možnosť vyskúšať a ohodnotiť produkty vo vlastnej kuchyni. Tentoraz sme sa zamerali na produkty zn. dmBio. Ako obstáli v testovaní našimi čitateľmi?

Testované produkty:

          

Bio doma

Byť bio znamená byť zodpovedný. K prírode, ľuďom, ale hlavne k zdraviu. Produkty značky dmBio, ktoré naši čitatelia testovali, neboli pre nich novinkou. 100 % z nich značku a produkty pozná a vie, kde ich kúpiť. 90 % respondentov uvedenú značku použilo aj skôr, než ju testovali s FIT štýlom.

40 % testujúcich označilo za najchutnejší produkt dmBio pražené mandle v tamari omáčke. Nečudo, mandle ako skvelé maškrtenie k telke, a ešte v zdravej verzii sa musí stať hitom.

Hneď za ním, v 30 % presvedčil svojou chuťou dmBio tex-mex fazuľový šalát so špargľou. Rovnako našim „testovačom“ chutilo dmBio smoothie, dmBio Lovely Herbs bylinný čaj a dmBio zmes na chrumkanie so sójou. dmBio bylinková morská soľ sa v percentách najúspešnejších neobjavila. Kto by už hodnotil chuť soli, keď má k dispozícii fantastické hotové produkty, všakže?

                         

Pre 90 % testujúcich je kvalita produktov porovnateľná s inými produktmi, ktoré bežne používali, všetci do jedného by však uvedené produkty odporučili svojim známym, keďže u nich testované výrobky splnili očakávania.

Slovami tých, ktorí ochutnávali

Kvalitu a spokojnosť s testovanými produktmi značky dmBio mali čitatelia možnosť vyjadriť aj vlastnými slovami. Za ich skúsenosť hovoria odkazy, ktoré nám napísali:

  • „Výborné produkty! Kúpila som už aj iné mimo testovaných.“
  • „Testované produkty budem teraz kupovať. Doteraz som nemala odvahu ich kupovať, kedže som nevedela, či mi budú chutiť. A chutili veľmi.“
  • „dmBio produkty patria v našej domácnosti medzi obľúbené a nikdy u nás nesmú chýbať.“
  • „Po estovaní budem kupovať aj produkty z testovania, ktoré som zatiaľ nemala odvahu testovať.“
  • „dmBio produkty nesmú u nás doma nikdy chýbať.“
  • „Rád skúšam vaše nové dmBio produkty.“
  • „Bola som veľmi spokojná a odporúčam vaše výrobky všetkým známym.“
  • „dmBio tex-mex fazuľový šalát so špargľou mi nechutil.“