Čitatelia FIT štýlu testovali produkty zn. Sportness od dm drogerie markt

Redakcia | 27. apríl 2021
Čitatelia FIT štýlu testovali produkty zn. Sportness od dm drogerie markt

Poďme sa spoločne pozrieť na to ako dopadli produkty športovej výživy zn. Sportness u našich čitateľov. Splnili nároky aj tých najnáročnejších?

Tentokrát mali naši čitatelia možnosť odskúšať proteínovú oblátkovú tyčinku, proteínové smoothie, srvátkový proteín s malinovo-jogurtovou príchuťou a bielkovinovú tyčinku s karamelovou príchuťou a arašidmi. 

Až 70%  našich čitateľov poznalo a celých 90% kupuje produkty zn. Sportness. dm drogerie markt neustále prichádza na trh s novinkami, ako sú rôzne druhy proteínových tyčiniek pre športovcov, ale napríklad aj proteínové prášky alebo rôzne chutné smoothie a osviežujúce nápoje. Novinky v sortimente sleduje približne 40% opýtaných.

Spokojnosť s produktami zn. Sportness

Všetci naši testujúci čitatelia sa zhodli, že sú nesmierne spokojní s kvalitou produktov. Týmto sa nám len potvrdilo, že dm drogerie markt kladie dôraz na kvalitu produktov, najmä na ich zloženie. Čitatelia kvalitu zn. Sportness zhodnotili ako porovnateľnú aj s inými značkami športovej výživy, ktorú mali už možnosť odskúšať. A celých 100% testujúcich by produkty odporúčili svojim známym, keďže u všetkých splnila kvalita produktov zn. Sportness ich očakávania. 

Kvalita a cena produktov

Cena je pri kúpe produktov zdravej výživy veľakrát rozhodujúcim faktorom. Produkty zn. Sportness nesklamali ani pri cene, keďže je pre nich pomer cena/kvalita vyhovujúci. To znamená, že dm drogerie markt nám prináša kvalitne produkty dostupne širokej škále kupujúcich. 

Chuťovo najobľúbenejšími produktami boli srvátkový proteín s malinovo-jogurtovou príchuťou a bielkovinová tyčinka s karamelovou príchuťou a arašidmi. Za najmenej chutný produkty bolo označené proteínové smoothie.

Ak ste milovníkom športu, tieto produkty vám dodajú energiu pre výkon a potrebné živiny pre správne fungovanie vášho tela. Určite sa oplatí mať ich po ruke.