Čitateľky FIT štýlu testovali Canastest od firmy Bayer. Ak boli spokojné?

Redakcia | 10. september 2021
Canestest test

Ženské ťažkosti znepríjemňujú život a vyžadujú si skorý zásah. Ale akú formy liečby zvoliť? Dobrou voľbou by mohla byť samodiagnostika.

Canestest test je zdravotnícka pomôcka na samodiagnostiku vaginálnych infekcií. Pomáha diagnostikovať bežné vaginálne infekcie a nájsť vhodnú liečbu. Čitateľky Fit štýlu si Canestest test vyskúšali a tu sú postrehy z ich testovania.   

Rôzne vaginálne ťažkosti trápia až 50% opýtaných

Intímne zdravie je dôležité, zanedbané infekcie vedú k vážnym zdravotným problémom. Aj preto je samodiagnostika veľmi praktická a nápomocná. Dôvodom k vykonaniu testu bola u respondentiek prevažne neistota, o aký typ infekcie ide. Za najväčšie výhody použitia testu označili jednoduchosť použitia, rýchlosť a spoľahlivosť výsledku.

Samotestovanie je praktické

Každá žena vie, ako vie vaginálna infekcia znepríjemniť život. Preto je praktické použitie testu na prvom mieste výhod. Ženy ďalej najviac ocenili:

  • jednoduché použitie testovacej tyčinky
  • zrozumiteľne vysvetlený postup
  • jednoduchosť použitia a rýchlosť výsledku
  • na základe diagnostiky je možná vhodne zvolená samoliečba bez návštevy lekára

Včasné testovanie typu intímnych ťažkostí mi prináša... (doplňte) 

- správne nasadenú liečbu a tým pádom rýchlejšie riešenie problému

- čím skôr nasadím správne lieky, tým skôr ťažkosti ustúpia

- viem, s čím mám do činenia a ako ďalej postupovať.

- úľavu

- komfort

- rýchlu pomoc

- možnosť rýchlo a cielene zasiahnuť

- rýchle vyriešenie problému

 Z recenzií našich testujúcich vyberáme:

Skvelá vec, vďaka ktorej si človek nemusí zničiť mikroflóru nesprávnou a zbytočne agresívnou liečbou. 

Test je skvelý, rýchly a bezbolestný. Nie je zbytočne komplikovaný takže ho zvládne každý. Netreba nič namiešavať alebo kvapkať do testu, ide to rýchlo a jednoducho.

Páčilo sa mi, že test bol naozaj jednoduchý, zvládne to každý. Použitie bolo rýchle a hygienické. Výsledok sa objaví za pár sekúnd netreba na nič čakať alebo si nastavovať stopky. Použitie testu bolo komfortné a bezbolestné.

Neznášam ten pocit, keď viem, že zasa mám vaginálny problém. Už som sa poučila, že musím konať hneď, ako sa ťažkosti objavia. Vďaka Canestest rýchlo zistím, aký problém mám. Som rada, že konečne som našla niečo rýchle a efektívne.

Spokojnosť s produktom a spoľahlivosť samodiagnostiky je tým, čo naše respondentky príjemne prekvapilo. Je dobré mať Canestest test vždy poruke. Pre istotu.