Dorazil Niceboy Ježiško s darčekmi pre celú rodinu!

Niceboy | 7. december 2021
Dorazil Niceboy Ježiško s darčekmi pre celú rodinu!
foto: Niceboy

Ak sa vás všetci pýtajú, čo chcete na Vianoce, alebo čo by chceli na Vianoce vaše deti, rodičia, súrodenci alebo partner, máme pre vás inšpiráciu.

Budú vás milovať

Či už chcete potešiť svoje deti, ktoré chcú počúvať hudbu poriadne nahlas, partnera, ktorý rád cvičí na workoutovom ihrisku alebo priateľku, ktorá si k joge púšťa relaxačné tóny, zabodujete u nich bezdrôtovým reproduktorom RAZE 3 Radion od značky Niceboy. Má skvelý výkon 24 W a na jedno nabitie vydrží hrať až 24 hodín. Hudbu s ním počúvate prostredníctvom Bluetooth, ale aj po zapojení cez USB, z mikro SD karty aj cez kábel s 3.5 mm jackom. Jeho veľkou prednosťou je aj funkcia FM rádia a zároveň poslúži aj ako powerbanka. Bezdrôtový reproduktor Raze 3 Radion je navyše odolný voči vode aj prachu.

Zábava aj telefonovanie v jednom

Kto rád športuje s hudbou, počúva podcasty alebo potrebuje mať pri telefonovaní voľné ruky, tomu urobíte radosť bezdrôtovými slúchadlami Hive Pods 3 PRO od značky Niceboy. Majú fantastický zvuk, dá sa s nimi pohodlne telefonovať a ovládajú sa jednoduchým stlačením alebo pomocou hlasových asistentov. Vydrží hrať 9 hodín, ale s nabíjacím puzdrom máte k dispozícii dokonca celých 33 hodín energie. Nielen športovcom sa bude hodiť, že sú slúchadlá odolné vode aj prachu.

niceboy

Postrážia zdravie, prinesú motiváciu

Mať svoje zdravie a kondíciu pod kontrolou je už samozrejmosťou. K tomu všetkým skvele pomôžu chytré hodinky X-fit Watch 2 Lite. Monitorujú vaše životné funkcie ako tlak a tep, strážia váš spánok a navyše sa z nich môže stať výborná motivácia k pohybu. Vďaka aplikácii v slovenčine si ľahko nastavíte svoj cieľ, vyberiete si jeden zo siedmich športov a môžete začať. Budete potom mať prehľad o svojich výkonoch aj o tom, ako sa postupne zlepšujete. Na jedno nabitie môžete hodinky používať až 7 dní a to aj v daždi a prachu.

niceboy