Dospelí, čo si tento rok želáte od Ježiška? Vyskúšajte LEGO stavebnice pre dospelých

LEGO | 16. november 2022
Dospelí, čo si tento rok želáte od Ježiška? Vyskúšajte LEGO stavebnice pre dospelých
foto: LEGO

Neviete, aký darček zaobstarať pod stromček svojmu partnerovi/partnerke, rodine alebo priateľom? Čo tak pohlcujúci kreatívny zážitok, ktorý im pomôže uvoľniť sa a prestať tráviť čas na telefóne? Pre každého dospelého existuje stavebnica LEGO®, či už sú jeho vášňou štýlové vozidlá, umenie a design, filmy alebo hry.

Stavebnice LEGO sú skvelými pomocníkmi pre kreatívny oddych, vďaka ktorým môžu dospelí na chvíľu vypnúť ich rušný život. Podľa novej štúdie spoločnosti LEGO Group, LEGO Play Well Study 2022, 92% dospelých hovorí, že ich hra robí šťastnými. Môžu sledovať, ako im pod rukami rastú úžasné modely a po dokončení stavby majú štýlový dizajnový kúsok do svojej domácnosti – alebo ho môžu zbúrať a začať znova!

JAZDA VÁŠHO ŽIVOTA

LEGO® ICONS Vespa 125 

Skutočná talianska ikona! Postavte si vlastnú poctu klasickému modelu Vespa zo 60. rokov minulého storočia s touto 1 106-dielnou sadou, ktorá obsahuje funkčné riadenie a štýlové doplnky. Užite si sústredené stavanie, ktoré je ako stvorené pre milovníkov vozidiel. 

ZARUČENE NEZVÄDNE A BUDE VYZERAŤ NAVŽDY SKVELE

LEGO® ICONS Orchidea (10311)

Nechajte rozkvitnúť svoju kreativitu. Uvoľnite sa a nikam sa neponáhľajte s touto sadou, ktorá zodpovedá skutočným orchideám s piatimi listami na základni a dvoma putujúcimi vzdušnými koreňmi pre vytvorenie autentickej expozície. Prispôsobte si stonky, kvety a listy podľa svojho vkusu a potom rozšírte svoju zbierku o ďalšie sady z Botanickej kolekcie LEGO®.

NASMERUJTE SVOJU TVORIVÚ SILU

LEGO® Star Wars™ Helma Luka Skywalkera (Red Five) 

Prebuďte v sebe tvorivú Silu a užite si stavanie vôbec prvej helmy hrdinu z kolekcie LEGO® Star Wars™. Tento zberateľský model Lukovej ikonickej helmy je výrazným výstavným kúskom. Z preďalekej galaxie až do vašej obývačky.

VYDAJTE SA NA ČAROVNÉ DOBRODRUŽSTVO

LEGO® Harry Potter™ Rokfortská výbava – zberateľská edícia 

Užite si úchvatnú zbierku magických suvenírov z kúzelníckeho sveta Harryho Pottera™. Tento úžasný model obsahuje ikonické artefakty, od Harryho prútika a okuliarov, sovy Hedvigy™, pozvánky do Rokfortu™ až po 3 exkluzívne zlaté minifigúrky pre skutočných zberateľov.

PRE FANÚŠIKOV HERNÝCH SVETOV

LEGO® ICONS Atari® 2600 

Na vlnách nostalgie. Vydajte sa na cestu do 80. rokov s touto replikou konzoly, hernými kazetami, ovládačom a miniscénami zostavenia príbehu. Znovu objavte 3 najobľúbenejšie hry Atari® Asteroids™, Adventure a Centipede™. Nerušiť - prebieha hra.

 Krásne Vianoce! Viac inšpirácií na darčeky nájdete na www.lego.com