Februárový FIT štýl: Dostaňte sa s nami do TOP formy + darček k predplatnému od NIVEA

Redakcia | 27. január 2022
fitštýl, FIT štýl, fitaštýl, február

Počúvajte svoj vnútorný hlas. Naučte sa povedať NIE. Stanovte si hranice. Čokoľvek si zaumienite, dokážete nielen začať, ale aj dokončiť to.

Špeciálne akcie pre predplatiteľov

 1. Ročné predplatné časopisu FIT štýl + Kávovar Cafissimo Easy len za 38 eur
 2. Ročné predplatné časopisu FIT štýl + Telové mlieko NIVEA Rose Touch 400 ml len za 25,90 eur

CHCEM SI OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ S DARČEKOM

Vydrž a nevzdávaj sa!

Februárové vydanie je plné nových výziev. Naučí vás stanoviť si hranice, zabudnúť na výhovorky, stopnúť prejedanie sa a vyvarovať sa chýb pri chudnutí.

fitštýl, FIT štýl, fitaštýl, predplatné, február

FIT štýl vám vo februári prináša tieto témy:

 • 40+ nie je koniec sveta

Kríza stredného veku nepostihuje iba mužov. Ženy sú konfrontované s množstvom fyzických zmien, ktoré naše telo doteraz nepoznalo. Fyzické zmeny úzko súvisia s našou psychikou a práve v tomto období sa často objaví depresia, úzkosť, záchvaty paniky či nespavosť.  Ako sa s týmto nepríjemným životným obdobím popasovať?

 • 6 typov hraníc, ktoré by sme mali ovládať

Naučte sa povedať NIE. Nedokážete to? Natrénujte si to podľa nášho článku. Nie je našou povinnosťou zapájať sa do každej konverzácie a pritakávať na akúkoľvek žiadosť. Ani doma, ani v práci.

 • Na vlastnom tele

Život nie je o prejedaní sa. Svoje o tom vie Katka Vrbová, ktorá schudla za rok neuveriteľných 40 kilogramov!

 • Ako to nepreháňať so sacharidmi

Pridaný cukor sa ukrýva takmer všade, aj v produktoch, kde by ste to vôbec nečakali. Odborníci sa domnievajú, že práve nadmerná konzumácia cukru je dnes hlavnou príčinou cukrovky, obezity, srdcovo-cievnych ochorení a niektorých druhov rakoviny. Pomôžeme vám sa v sacharidoch orientovať.

 • Etikety pod drobnohľadom

Naučiť sa správne čítať etikety na obaloch potravín nie je až také ťažké, ako sa na prvý pohľad zdá. Je dôležité nájsť základné informácie a správne ich interpretovať. Ako na to?

 • Prečo zaraďujeme grapefruit medzi superpotravinu?

Má bohatý obsah bioflavonoidov, vitamínov a minerálov, ktoré nám prirodzeným spôsobom naštartujú imunitu, posilnia telo, znížia cholesterol, alebo dokonca zregenerujú poškodené vlasy

 • Oolong nie je len obyčaný čaj

Ani čierny, ani zelený, taký je tradičný čínsky čaj Oolong. Vďaka obsahu kofeínu pokojne nahradí aj kávu. Dozviete sa množstvo zaujímavostí, prečo je tento čaj naozaj výnimočný.

 • Ľadová krása Hanky Čermákovej

Hana Čermáková (14) sa vlani stala najmladšou členkou Slovenského juniorského reprezentačného tímu. Doteraz absolvovala 80 pretekov doma aj v zahraničí a famóznych 31-krát sa umiestnila na 1. mieste! Jej snom je zúčastniť sa olympijských hier.

 • Pozitívne s Dianou Klamovou

Jedného dňa som sa z neznámeho dôvodu objednala na test na potravinové intolerancie a zoznam potravín, ktoré mi robili zle bol dlhší, než som čakala...

 • BYLINKÁREŇ: Vlasy v rukách prírody

Trápi vás suchá pokožka hlavy a lupiny? Zima dá každoročne našim vlasom zabrať. Ak máte vlasy bez vitality, suché, prípadne vás trápi svrbenie pokožky hlavy, ponúkame vám tipy na efektívnych prírodných pomocníkov.

 • LOSOS 4x inak

Vyskúšajte recepty na štyri rôzne variácie tejto chutnej a zdravej ryby.

+ množstvo ďalších inšpirujúcich článkov a receptov.

fitštýl, FIT štýl, fitaštýl, predplatné, február