Fitshaker vyzýva po Novom roku všetky ženy: Urobte prvý krok za zdravším a krajším telom!

Redakcia FIT štýl | 4. január 2018
Fitshaker vyzýva po Novom roku všetky ženy: Urobte prvý krok za zdravším a krajším telom!

Kolektív Fitshaker organizuje začiatkom januára 2018 Novoročnú výzvu - krásne telo, pre všetky ženy, ktoré sa chcú dostať do formy. Prostredníctvom videí vám pomôžeme s cvičením, so zdravším stravovaním, so vzdelávaním a motivujeme vás, aby ste na sebe neustále pracovali. Vyhrať môžete aj rôzne atraktívne ceny.

Ak nie ste typ, ktorý sa cíti komfortne v preplnenom fitku, tak je to jasné. Zapojte sa s Fitshakerom do výzvy a cvičte v pohodlí domova! Denne vám to zaberie max. 30 min. Budeme vás podporovať celých 50 dní, radiť vám a dodávať energiu počas celých dvoch mesiacov.

Cvičebné videá zostavili top slovenské fitness trénerky a v oblasti zdravej výživy bude vašim poradcom sympaťák Martin Šmahel.

 

Pre koho je NOVOROČNÁ VÝZVA 2018 určená?

Pre všetky ženy, ktoré:

 • sa momentálne necítia vo vlastnom tele dobre,
 • chcú v roku 2018 vyzerať báječne,
 • neboja sa pravidelného cvičenia,
 • chcú zmeniť svoje stravovacie návyky k lepšiemu,
 • chcú mať viac energie a menej tuku,
 • chcú vyformovať postavu a spevniť ochabnuté svalstvo,
 • chcú schudnúť nielen na mesiac, ale natrvalo. 

Stačí sa zapojiť do 50-dňovej novoročnej výzvy – krásne telo a vydať sa po ceste za svojím zdravším a krajším JA.

Posledná výzva s Fitshakerom bola úspešná!

506 účastníčok nám v dotazníku uviedlo, že počas poslednej výzvy schudli dokopy NEUVERITEĽNÝCH 1614 kg!

„Vo výzve sa mi podarilo schudnúť a úplne otočiť životný štýl o 180 stupňov. Naučila som sa variť nové jedlá a piecť zdravé koláčiky z vašej knihy Z fitka do kuchyne špeciál, ktorá je super! Pravidelne s vami cvičím a ste jednoducho super. Veľká, veľká vďaka!“ 
Silvia Martonová (-11 kg)

S čím vám vo výzve pomôžeme?

 • Pravidelným pohybom prostredníctvom cvičebných videí s top fitness inštruktorkami - Na každý deň dostanete video na cvičenie na doma. Takmer všetky sú do 30 minút! Týždenný plán cvičenia bude zostavený presne podľa toho, aby ste spaľovali tuky a posilnili svaly, ale aj regenerovali. Zrýchli sa vám metabolizmus a kilečká pôjdu dole a sebavedomie hore.
 • So zdravším stravovaním – Nebudeme vám dávať presný jedálniček na každý týždeň, pretože... my vám dáme niečo oveľa lepšie! Postupne vás naučíme správne sa stravovať na celý život. Taktiež vás budeme zásobovať širokou škálou chutných a zdravých receptov.
 • So vzdelávaním – Budeme vám posielať účinné rady a články priamo na mail. Taktiež každú nedeľu vás čakajú videá o stravovaní s profi výživovým poradcom, trénerom a známou osobnosťou Martinom Šmahelom. Strava je totiž základom každej peknej postavy, ktorú môžete mať aj vy.
 • S motiváciou a disciplínou - Budeme vás podporovať, radiť vám, dodávať energiu. Takmer 2 mesiace! A nielen my, ale aj všetky ostatné ženy z výzvy, prostredníctvom pripravovanej udalosti na Facebooku. Taktiež si môžete za zvýhodnenú cenu zakúpiť náš Fitness diár® 2018 SK alebo v češtine Fitness diář 2018 CZ (výborný sprievodca a motivátor na celý rok), ku ktorému automaticky získate aj praktický Fitness ťahák na každý deň. 

Ako sa zapojiť do Novoročnej výzvy 2018 - krásne telo?

Navštívte stránku www.sexypostava.sk a pridajte sa čo najskôr.

Registrácia je možná len do 7.1.2018!

Do poslednej výzvy v roku 2017 sa zapojilo úžasných 5500 žien!

Fotogaléria