Garmin Venu 2 Plus postrážia vašu aktivitu a zdravie

Redakcia | 17. január 2022
garmin, Garmin Venu, Venu 2 Plus
foto: Garmin

Len nedávno Garmin predstavil nový prírastok do svojej série smart hodiniek pre aktívny životný štýl pre ženy aj mužov. Sledovanie zdravia, aktivity a ešte omnoho viac.

Venu 2 Plus by sa dali najľahšie popísať ako hodinky, ktoré vám pomôžu lepšie chápať svoje telo so smart a športovými funkciami. Okrem bežných funkcií ako upozornenia na hovory, správy, či sociálne siete alebo kalendár majú naviac aj možnosť prijímať a vykonávať telefonické hovory priamo zo zápästia. Svoj telefón môžete mať stále uložený v kabelke alebo, ako páni zvyknú, len vo svojom vrecku a pohodlne telefonovať s voľnými rukami. Hudba priamo v hodinkách alebo bezkontaktné platby hodinkami sú len ďalšie plusy, ktoré oceníte.

Garmin Venu je len jedna zo sérií hodiniek pre aktívny životný štýl od značky Garmin. Všetky dokážu sledovať vašu aktivitu a hodnoty o vašom zdraví. Funkcie ako počet krokov a spálených kalórií sú samozrejmosťou. Tieto hodinky dokážu podrobne monitorovať váš spánok, stres/záťaž počas celého dňa, ktorú premietajú aj do zaujímavej hodnoty Body Batery, ktorá zobrazuje vašu energetickú rezervu v priebehu dňa. Veľmi užitočnou funkciu je aj sledovanie ženského zdravia a tehotenstva. Prostredníctvom hodiniek alebo aplikácie Connect si dokážete zaznamenávať prejavy jednotlivých fáz vášho cyklu alebo prejavy vášho tehotenstva. Ku všetkým dostávate aj doporučenia ako svoje hodnoty vylepšiť. Viac o funkciách sledovania aktivity a zdravia sa dočítate tu na blogu Garmin.

garmin, Garmin Venu, Venu 2 Plus

Všetkých aktívne založených poteší viac ako 25 predinštalovaných športových aplikácií. Množstvo športov vonku alebo vo vnútri môžete doplniť ešte o ďalšie aj úplne zdarma na Connect IQ Store. Po novom roku iste oceníte cvičebné plány na doma spolu s animovanými príkladmi cvikov. Adaptívne plány Garmin Coach pre beh a cyklistiku, ktoré sú šité na mieru vašej výkonnosti a časovým možnostiam, sú vhodné pre začiatočníkov aj ostrieľaných. K lepšiemu prehľadu o všetkých aktivitách a štatistikách poslúži perfektná aplikácia zdarma Garmin Connect. Tu, okrem štatistík, môžete vyhľadať aj svojich priateľov a komentovať a “lajkovať” ich aktivity.

Tieto zaujímavé hodinky patria do veľkej rodiny športových smart hodiniek Garmin, kde si dokáže vybrať úplne každý.