INFORMÁCIA ORGANIZÁTORA: ČSOB Bratislava Marathon 2020 sa napokon uskutoční vo virtuálnej podobe

Redakcia | 1. september 2020
INFORMÁCIA ORGANIZÁTORA: ČSOB Bratislava Marathon 2020 sa napokon uskutoční vo virtuálnej podobe

Aj napriek niekoľkomesačnému úsiliu organizátorov sa podujatie nakoniec neuskutoční v plánovej klasickej forme bežeckého podujatia pre verejnosť s rozmanitým spektrom bežeckých disciplín.

Na základe aktuálnej epidemiologickej situácie v Bratislave a stúpajúceho počtu pozitívnych prípadov na ochorenie COVID-19 na Slovensku v posledných dňoch, aj v nadväznosti na vyjadrenia ministra zdravotníctva SR a hlavného hygienika SR, sa ČSOB Bratislava marathon 2020 uskutoční len vo forme virtuálnych pretekov.

Aktuálne venujeme všetku našu energiu tomu, aby sme vzhľadom na túto skutočnosť pre vás pripravili:

 

  • detailné podklady a pokyny ku konaniu a organizácii virtuálnych pretekov,
  • detailné informácie o možnostiach presunu a refundácii štartovného a ďalších ponúkaných alternatívach pre registrovaných účastníkov,
  • detailné informácie o avizovanom výdaji, resp. zasielaní štartových balíčkov ČSOB Bratislava Marathon 2020, ktoré bude prebiehať v plánovanom rozsahu od stredy (02.09.2020) v Eurovea.

V spolupráci so Slovenským atletickým zväzom pracujeme na  alternatíve konania M-SR v polmaratóne na špeciálne pripravenej trati pre riadne registrovaných a prihlásených bežcov SAZ.

Finálne informácie a pokyny odznejú na tlačovej konferencii v pondelok 31.08.2020 o 10:00 hod. a následne vás o nich budeme detailne informovať.

Ďakujeme vám všetkým za podporu, pochopenie a dovoľujeme si vás požiadať o trpezlivosť pri finalizácii záverečných informácií a pokynov, ktoré musíme aktuálne na základe zmeneného vývoja situácie nastaviť.

Kliknite pre viac informácií