Marcový FIT štýl. Uži si jar s novou energiou!

Alena Pethoova | 27. Feb 2018
Marcový FIT štýl. Uži si jar s novou energiou!

Ako varia v Japonsku a je to vôbec zdravé? Aké chyby robíme pri chudnutí? Nezabúdame vás tiež inšpirovať silnými príbehmi odvážnych ľudí. Ochutnajte niektoré z výživných tém, ktoré na vás čakajú v marcovom FIT štýle.

10 viet, ktorými sabotujete chudnutie

Aj vy ste už tisíckrát začínali? Vydržali ste pár dní a potom fiasko - návrat k starým „tučným“ návykom. Je to tak, štatistiky o predsavzatiach nie sú príliš optimistické.

Vedci na univerzite Scranton v Pensylvánii zistili, že zo všetkých novoročných predsavzatí tvorí 38 % predsavzatie o chudnutí. 54 % ľudí však pri svojich predsavzatiach nevydrží dlhšie ako mesiac.

Ak nechcete patriť do nelichotivej štatistiky a tentoraz to myslíte naozaj vážne, vyvarujte sa klasických chýb, ktorých sa pri chudnutí dopúšťame. V marcovom FIT štýle vám prezradíme, ktoré chyby to sú.

Japonsko, krajina vychádzajúceho Slnka, odvážnych samurajov a skvelého jedla

Ako sa pripravuje tradičné japonské jedlo? Predstavíme vám základné ingrediencie a za čo je japonská kuchyňa kritizovaná najviac?

Čajový obrad

„Svätá čajová hodinka je dôvodom na prečistenie tela i duše, dobou dokonalého ticha a hlbokej úcty,“ hovorí japonská múdrosť.

Ani japonská kuchyňa sa nevyhla zahraničnému vplyvu, a to predovšetkým čínskej kuchyni. Viac v marcovom FIT štýle...

Radek Laci a jeho príbeh

Predstavte si, že vyrastáte bez rodičov, v ústavnej starostlivosti a o vašom živote rozhodujú v podstate cudzí ľudia. Nepoznáte teplo rodinného krbu, objatie milujúceho rodiča, nemáte možnosť ísť cestou vzdelávania a rozvoja, ktoré vám prináležia. No a keď dovŕšite vek hodný odchodu, veľa možností nemáte.

"Kedysi o mne rozhodovali cudzí ľudia. Tvrdili NEMOŽEŠ, NEBUDEŠ...
Dnes sa rozhodujem sám za seba a som oslobodený od spoločenských konvencií..."

Radek Laci, ktorý je dnes úspešným, vyhľadávaným trénerom hercov a športovcov na českej spoločenskej pôde, v živote veľmi na výber nemal, avšak, paradoxne, vybral si.

Jeho odhodlanie, odvaha a sila mu nezabránili ísť cestou vlastnej slobody a nájsť spôsob, ako nepriazeň osudu premeniť na kvality, vďaka ktorým sa mu ľudia s radosťou a v plnej dôvere zverujú do rúk.

"Všetko, čo potrebuješ k cvičeniu je tvoje telo a nejaké miesto v tvojej izbe."

A čo ešte?

  • 20-minútovka na marec zameraná na zdravý a pevný chrbát
  • Chutné recepty, aj od vás
  • Kde hľadať elixír mladosti a Anti-age strava 
  • A ďalšie skvelé výživné témy...

Predplatné časopisu FIT štýl - zaujímavé čítanie o zdravom životnom štýle môžete aj darovať.

Iba ak sme zdraví, môžeme žiť život aktívne, naplno, plniť svoje sny a túžby!