Najkrajšie vône pre aktívnych ľudí, ktorí milujú šport

Redakcia | 22. júl 2020
Najkrajšie vône pre aktívnych ľudí, ktorí milujú šport

Športové parfémy sa vyznačujú sviežosťou, čistotou a ľahkosťou. Sú stvorené pre ľudí, ktorí obľubujú šport, prechádzky v prírode a svoj voľný čas veľmi radi trávia pod holým nebom. Ak k nim patríte aj vy, tento malý výber vás azda inšpiruje.

Spríjemnia každý deň

Športovo ladené vône sú ideálne pri športovaní, prechádzke, výlete či pobyte v prírode. Hodia sa k teniskám, športovému oblečeniu a dobrej nálade, ktorá vás bude sprevádzať. To však zďaleka nie je všetko. Prepožičajú vám nielen pocit čistoty a sviežosti, ale dokážu dodať silu a energiu, nech robíte čokoľvek. Ich nepochybnou výhodou je aj to, že nie sú príliš silné, a preto nebudú obťažovať nikoho vo vašom okolí. Máte už svojho favorita alebo vás športové parfémy práve začali zaujímať? Ukážeme vám, ktoré rozhodne treba vyskúšať.

Pánske parfémy plné energie a slobody

K najznámejším vôňam určite patrí Armani Acqua di Giò Pour Homme, z ktorej doslova kričí sila, sloboda a sexappeal. Osviežujúca citrusová vôňa si získa srdcia nielen pánov, ale aj dám a využiť sa dá aj pri špeciálnych príležitostiach.

Vôňa plná kontrastov je zasa Kenzo Homme. Inšpirovaná je morom a nedá sa jej uprieť originalita a túžba odlíšiť sa od tých ostatných. Medzi úspešné športové parfémy patria aj tie od značky Ralph Lauren. Ocenia ich dynamickí a energickí muži, ktorí neobsedia na jednom mieste.

Toaletnú vodu Montblanc Legend neprehliadnete pre jej osobitý a elegantný flakón, v ktorom sa ukrýva výrazná, zmyselná vôňa. Nesmieme zabudnúť ani na legendárnu značku Lacoste, ktorej parfémy sú bežne inšpirované rôznymi športmi.

Dámske parfémy ulahodia aj náročným noštekom

Parfémy DKNY zaujmú hneď dvakrát. Najskôr flakónmi, ktoré sú pútavé a pekné, a potom vôňami. Vyberte si napríklad citrusové voňavky DKNY Be Tempted Eau So Blush alebo DKNY Women Energizing a okúste skutočnú chuť života v New Yorku. A popri tom si môžete aj zabehať. Kolekcia Joop! Wow! prináša dámske aj pánske parfumy, ktoré vynikajú výraznou a nezameniteľnou arómou. Nemáte hneď chuť skúsiť ich a kúpiť jednu pre seba a druhú pre partnera?