Naštartujte nový rok FIT a štýlovo: Januárový FIT štýl vám nesmie chýbať!

Redakcia | 4. január 2019
Naštartujte nový rok FIT a štýlovo: Januárový FIT štýl vám nesmie chýbať!

Prevedie vás novoročnými predsavzatiami, poradí, ako trénovať (aj doma) a navnadí vás na relax, chuť pre seba niečo urobiť a vziať svoj život pevne do rúk!

Cherimoya

Táto energetická bomba vyniká obsahom cukrov (viac ako 21 %). Medzi nimi dominuje fruktóza a sacharóza. Má, naopak, len veľmi málo proteínov a tuku. Žiadne iné čerstvé ovocie rovnakej hmotnosti neobsahuje tak veľa vitamínov skupiny B ako cherimoya. Ide hlavne o vitamín B1, B2, B3, B6, B9. V ovocí sa nachádzajú aj vitamíny A, C, E. Cherimoya je veľmi bohatá na minerály ako vápnik, fosfor, železo, mangán a draslík. Viac vápnika majú len pomaranče, mišpule, datle a maliny. Viac o nej v januárovom FIT štýle...

Horká čokoláda

Maškrtiť? S horkou čokoládou hovoríme – ÁNO! Odborníci sa zhodujú v tom, že pokiaľ si zdravý človek dožičí túto pochúťku pravidelne a v primeranej miere, má mnoho pozitívnych účinkov na zdravie. Najviac zdravotných benefitov je pritom spojených s čokoládou s minimálnym obsahom kakaa 70 percent. Aké sú zaujímavé zdravotné plusy tejto celosvetovo obľúbenej maškrty?

Spaľujme tuk múdro!

Je len málo oblastí, v ktorých by kolovalo toľko fám a poloprávd ako práve v téme spaľovania tukov. Nepreberné množstvo diét, neustále nejaké nové trendy a mýty, na ktorých sa zakladá skvelý biznis. Tuky samotné pritom nie sú problémom – naopak. Ide o najcennejší zdroj energie a nevyhnutnú súčasť správnej a zdravej ľudskej výživy. Komplikácie (a nielen vizuálne) nastávajú, ak sa podkožný tuk hromadí a my si pomaly zarábame na nebezpečnú obezitu.

Vďačnosť

Aj vy si s príchodom nového roka želáte, aby ste boli zdravší, šťastnejší, štíhlejší či bohatší ako v tom predošlom? Prebúdza vo vás nový rok na jednej strane túžbu niečo vo svojom živote zmeniť, no na druhej strane máte obavy, že to nepôjde, pretože žijete v krajine s biednym zdravotníctvom, máte zlú prácu, ufrflaného manžela či suseda, ktorý vám dennodenne znepríjemňuje život, alebo si nemôžete dovoliť fitnes trénera a zdravé potraviny?

Nemajte strach, ale verte, že všetko sa dá, pretože každý z nás je na tomto svete preto, aby si splnil svoje sny a bol šťastný! Lenže treba sa prestať vyhovárať, vystúpiť zo zóny komfortu a konať!

+ recepty:

  • FIT škola varenia = pripravte si fantastické domáce RAVIOLI!
  • Zapečené v rúre: Voňavé a chrumkavé, vytiahnuté priamo z rúry, vegetariánske, aj s mäsom... dáte si?
  • FIT cukráreň: Fantastický tvarohový dezert s mandarínkami

Predplaťte si FIT štýl a využite špeciálnu AKCIU!

  • Ročné predplatné časopisu FIT štýl s darčekom len za 19,90 €!
  • Akcia platí do 20. januára 2019
  • Predplaťte si FIT štýl na 1 rok a získajte prístup k stovkám CVIČEBNÝCH VIDEÍ od FITSHAKER na 1 mesiac v hodnote 7,90 € úplne zadarmo