OTESTUJTE produkty značky no planet b z dm drogerie markt

Redakcia | 22. marec 2023
OTESTUJTE produkty značky no planet b

Poďte s nami testovať!

no planet b

Nová dm značka no planet b vznikla v spolupráci so žiakmi duálneho vzdelávania dm v Nemecku, ktorí sa aktívne podieľajú na vývoji produktov a všetkých dôležitých procesoch. Produkty sú šetrné k životnému prostrediu – snahou značky je použitie čo možno najvyššieho podielu „upcyklovaných“ ingrediencií.

V testovacom balíčku nájdete tieto produkty: 

no planet b šampón na vlasy, 300 ml
S ošetrujúcim šampónom na vlasy Intense Repair s marhuľovým olejom a orechovým extraktom budete opäť bližšie k udržateľnosti. Jemný šampón využíva upcyklačné zložky, ktoré by boli za normálnych okolností zlikvidované. Vďaka týmto vedľajším produktom z výroby potravín, ako je olej z marhuľových jadier a extrakt z vlašských orechov, získavajú vlasy hebkosť, lesk a silu. Suroviny sú maximálne využité a vaše vlasy dostanú, čo potrebujú. 

no planet b balzam na vlasy, 300 ml
Balzam na vlasy Intense Repair obsahuje marhuľový olej a orechový extrakt. Balzam využíva upcyklačné zložky, ktoré by boli za normálnych okolností zlikvidované. Vďaka týmto vedľajším produktom z výroby potravín, ako je olej z marhuľových jadier či extrakt z vlašských orechov, získavajú vlasy hebkosť, lesk a silu. Suroviny sú maximálne využité a vlasy dostanú, čo potrebujú. 

no planet b tuhé sprchovacie mydlo, 80 g
Tuhé sprchovacie mydlo s baby broskyňami a grapefruitovými šupkami je prvý krok k udržateľnosti. Vďaka vysokokvalitnému zloženiu sa ušetria cenné zložky. Obsiahnuté baby broskyne, ovocná grapefruitová šupka a ryžový škrob sú odpadové produkty z výroby potravín, ktoré by boli inak zlikvidované. 

no planet b tekuté mydlo na ruky, 300 ml
Tekuté mydlo na ruky z čerešňových kvetov a olejom z limetkových jadier je prvým krokom k udržateľnosti. Vďaka vysokokvalitnému zloženiu s upcyklovanými prísadami sa ušetria cenné zložky. Limetkový olej sa lisuje z limetkových semien po extrakcii limetkovej šťavy. Vegánske, pH neutrálne zloženie, zaisťuje jemné čistenie. Náhradná náplň používa o 66 % menej plastov.

no planet b tuhý šampón,  75 g
S tuhým šampónom pre lesk a silu vlasov s kávovým olejom a olivovými listami budete opäť bližšie k udržateľnosti. Tuhý šampón využíva upcyklačné zložky, ktoré by boli za normálnych okolností zlikvidované. Vďaka týmto vedľajším produktom z výroby potravín, ako je kávový olej z kávovej usadeniny, olivové listy, citrusová vláknina či ryžový škrob, získavajú vlasy hebkosť, lesk a silu. Suroviny sú maximálne využité a vlasy dostanú, čo potrebujú. 

Kúpite exkluzívne v predajniach dm alebo na mojadm.sk

Chcete testovať? 

Prihláste sa TU