Podpora liečby vírusových ochorení

dm drogerie markt | 11. november 2021
Mivolis dm drogerie markt
foto: dm drogerie markt

Jeseň so sebou prináša zvýšenú chorobnosť. Posilnite svoj organizmus, aby dokázal bojovať s vírusmi.

Menej slnka, pohybu, vykúrené miestnosti. Prichádzajúce dni so sebou nesú zvýšený nápor na našu imunitu. Je dôležité doplniť vitamíny a minerály, aby telo dokázalo zvládnuť toto náročné obdobie.

Okrem dôležitých vitamínov ako sú vitamín C, vitamín D, zinok, či vitamíny skupiny B, nezabúdajte ani na svoju psychickú pohodu a doprajte si chvíľku pre seba. Prepracovanosť a únava oslabujú náš imunitný systém, preto skúste nájsť balans a nájdite si čas aj na oddych. Pripravili sme pre vás tipy na výživové doplnky, ktoré môžu byť vašou barličkou pri zvládnutí tohto náročného obdobia.

Podporte imunitu pri liečbe vírusových ochorení s produktami z dm drogerie markt

 • Mivolis vitamín C v prášku, 100 g 
  Vitamín C je dôležitý pre správnu funkciu imunitného systému, pomáha pri prechladnutí, je vhodný pri nadmernej fyzickej a duševnej záťaži či jednotvárnom stravovaní.
 • Mivolis vitamín D3, 60 ks
  Výživový doplnok s vitamínom D3 nazývaný tiež „slnečný vitamín“ je pre ľudský organizmus životne dôležitý. Prispieva k udržaniu správneho fungovania svalov, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k normálnej hladine vápnika v krvi a k udržaniu zdravých kostí a zubov.
 • Mivolis šumivé tablety A-Z, 86 g
  Šumivé tablety s príchuťou manga a pomaranča obsahujú komplex 23 vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Vitamín A, B6, B12, C a D prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Minerálne látky ako horčík a vápnik prispievajú k správnemu fungovaniu svalov. Vitamín B12 a železo prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Mivolis Imunita a Energia Duo efekt, 30 ks
  Výživový doplnok s vitamínmi, zinkom a kofeínom prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín B12 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu únavy a vyčerpanosti.
 • Mivolis týždenná kúra na podporu imunity, 7 x 25 ml
  Výživový doplnok v ampulkách s vitamínmi, sekundárnymi rastlinnými látkami a minerálnymi látkami má príjemnú pomarančovú príchuť, ktorá osvieži v každom ročnom období. Vitamín A, B6, C a tiež meď, selén, zinok a železo prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
 • Mivolis skorocelové pastilky na kašeľ, 30 ks
  Pastilky na cmúľanie obsahujú kombináciu vybraných účinných rastlinných zložiek určených na zmiernenie kašľa a zachrípnutia. Podporujú liečbu zapálených slizníc úst, hrdla a hltanu. Vďaka špeciálnemu spôsobu výroby sa pastilky v ústach rozpúšťajú pomaly, účinné zložky vytvárajú na podráždenej sliznici ochranný film, ktorý sliznicu upokojuje.
 • Mivolis sensitiv nosový sprej, 20 ml
  Sprej s prírodnou morskou soľou a ošetrujúcim dexpanthenolom sa používa na čistenie a zvlhčenie nosových slizníc. Uvoľňuje nos a môže sa tiež použiť na podporu liečby nádchy a upchatého nosa. Dexpanthenol sa stará o sliznicu a dodáva jej vlhkosť.
Kúpite exkluzívne v predajniach dm a v dm e-shope.