Poďte na SUMMER CAMP s FIT štýlom!

Redakcia | 27. máj 2023
Poďte na SUMMER CAMP s FIT štýlom!

Máte radi šport, zdravý životný štýl a nové dobrodružstvá? Pridajte sa k nám na letnom pobyte plnom športových aktivít a akcií, na ktoré nezabudnete!

Predstavte si víkend strávený v malebnom prostredí kempingu K2 v Kameníne, kde budete mať možnosť spať v stanoch alebo bungalovoch a užívať si pestrú, zdravú a vyváženú stravu.

V programe máme rôzne aktivity pre každého:

  • Cyklovýlety po okolitej prírode
  • Turistika po krásnych turistických chodníkoch
  • Paddleboarding na miestnej rieke
  • Ranné behy s ďalšími nadšencami
  • Tréning s osobným trénerom pre posilnenie tela i mysle
  • Konzultácia s trénerom o tréningoch, strave, motivácii, napĺňaní osobných cieľov (tréner bude k dispozícii počas celého pobytu na bezplatné konzultácie)
Urobte tento víkend nezabudnuteľným a nevšedným zážitkom, ktorý vám umožní vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a spoznať nových ľudí s rovnakými záujmami.  

Okrem fyzických aktivít sa môžete tešiť aj na zdravé a chutné jedlo, ktoré vám dodá energiu počas celého víkendu. A čo je lepšie, ako zdieľať túto skvelú skúsenosť so svojimi priateľmi alebo rodinou? Zoberte partnera, rodinu, partiu priateľov a zažite spolu dobrodružstvo. Alebo prídite sami, spoznajte ľudí s rovnakými záujmami ako máte vy. 

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ NA SUMMER CAMP S FIT ŠTÝLOM

Ubytovanie je riešené formou päťmiestnych bungalovov a vlastných stanov. Objavte s nami čaro kempovania v prírode, vypnite telefón a zmiznite s nami na víkend na pokojné miesto, kde sa budete venovať len sebe. Toto je to, čo nám v živote chýba. Vypnúť sa, a venovať sa len sebe. Ak hľadáte spôsob, ako zmeniť svoj životný štýl, toto je tá správna príležitosť, ako začať. 

Strava bude zabezpečená a upravená presne tak, aby vyhovovala požiadavkám víkendu plného športových aktivít. Budú nás čakať bohaté raňajky, ktoré nám dodajú energiu na celé doobedie, obedy plné bielkovín a sacharidov a večer si budeme grilovať a opekať...

V kempingu je možné zapožičať si bicykel alebo elektrobicykel. Počet je však limitovaný, preto, ak máte vlastný bicykel, pokojne si ho doneste so sebou. Celý areál kempingu je oplotený a nachádza sa v ňom workoutové ihrisko, minifutbal, plážový volejbal, bedminton, stolný tenis, trampolína, samoobslužná kuchyňa.

Nečakajte ani minútu a rezervujte si svoje miesto na letnom pobyte plnom športových aktivít s magazínom FIT štýl ešte dnes! Urobte prvý krok k nezabudnuteľnému víkendu plnému pohybu, zdravého jedla a dobrej spoločnosti. 

Tešíme sa na vás!

tím FIT štýl

Účastnícky poplatok: 160 EUR (v cene 2x raňajky, 2x večera, komplet program na celý pobyt, uvítací balíček plný prekvapení)

Program fit pobyt

 

Piatok 

 

10:00 – 12:00                         príchod účastníkov, ubytovanie

13:00 – 16:00                         turistika

17:30 – 19:00                         tréning s Peťom

19:30                                      večera

 

Sobota 

 

7:00 – 8:00                             krátky beh cca 30 min na rozhýbanie a prebratie sa 

8:00 – 9:00                             raňajky

9:00 – 12:00                           doobedie na bicykli - cyklovýlet

14:00 – 18:00                         poobedie na vode - paddleboard, kanoe

18:00 – 19:00                         tréning s Peťom

 

Nedeľa 

 

7:00 – 8:00                             krátky beh cca 30 min na rozhýbanie a prebratie sa 

8:00 – 9:00                             raňajky

9:00 – 12:00                           športové aktivity

14:00                                      odchod


ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ