Prestížna súťaž Power Fit Natural Cup 2019 opäť predstaví dokonalé telá

Redakcia | 15. máj 2019
natural cup, sutaz, fitness, podujatie, competition, bratislava, dk ružinov, dom kultury, maj, sobota,

Strávte poslednú májovú sobotu pohľadom na prehliadku dokonalých tiel, ktorá sa uskutoční 25.5.2019 v priestoroch DK Ružinov.

25.5.2019 sa sála bratislavského DK Ružinov naplní krásou a dokonalosťou. Stane sa tak na 4. ročníku výnimočnej súťaže v naturálnej kulturistike Elite Tour Power Fit Natural Cup 2019, ktorú založila a pod záštitou naturálnej asociácie SANK organizuje Majsterka Európy v kulturistike a zároveň rozhodkyňa v asociácii naturálnej kulturistiky SANK, Iveta Hauserová.

Súťažiť sa  bude v 28 kategóriách od detí, dorastencov cez mužov, master, až po dievčatá a ženy. Keďže ide o naturálnu kulturistiku a fitnes, bude na súťaži prítomná aj dopingová kontrola. O výsledkoch súťaže rozhodne profesionálny tím rozhodcov, z ktorých niektorí sami aktívne súťažili.

Samotná promotérka súťaže, Iveta Hauserová, má za sebou niekoľko významných ocenení a absolvované roky súťaží na pódiu, preto sa rozhodla sa na všetko pozrieť z inej stránky, ako organizátor: „Dokážem sa vcítiť do pozície súťažiacich, čo potrebujú a očakávajú, nakoľko sama som tam veľakrát stála.,“ i keď, ako sama priznáva, vôbec to nie je jednoduché.