Pridajte sa k Tímu FIT štýl a testujte produkty dm drogerie markt!

Redakcia | 1. marec 2018
Pridajte sa k Tímu FIT štýl a testujte produkty dm drogerie markt!

Hľadáte ideálne raňajky, ktoré vás na štartujú a dodajú vám dostatok energie po celý deň? Máme pre vás skvelú ponuku. Zaregistrujte sa do nášho Tím FIT štýl. My vyberieme 10 z vás, aby ste vyskúšali, aké raňajkové menu je možné pripraviť z produktov značky dmBio od spoločnosti dm drogerie markt.

Na testovanie produktov dmBio bolo vybraných 10 z vás, ktorých budeme v najbližšom čase kontaktovať. Kto ste neboli vo výbere, nezúfajte: pripravujeme ďalšie zaujímavé akcie a testingy, možno sa nabudúce šťastie usmeje na vás! Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili a zapájajú do tímu FIT štýl!

Balíček produktov dmBio vám pošleme domov a vašou úlohou bude ich vyskúšať  a vyjadriť váš názor či spokojnosť vo formulári, ktorý vám pošleme. Rozšírime tak spolu obzory všetkým priaznivcom  fitness a zdravého životného štýlu.  Po ukončení testovania výsledky zverejníme na našej stránke www.fitastyl.sk.

Registrácia pre testovanie produtkov dmBio prebieha do 5.3. 2018. Do Tímu FIT štýl sa zaregistrujete vyplnením tohto formulára (kliknite sem). Ponuka testovania samozrejme platí aj pre našich už registrovaných členov.

CHCEM SA ZAPOJIŤ DO TESTOVANIA

 

 

Fotogaléria