Prihláste sa na testovanie nových BEZLEPKOVÝCH PRODUKTOV dmBio

dm | 18. november 2019
test, dm, dmbio, bezlepku, bez gluténu, bio, strava, zdravá, chudnutie
foto: dm

Predstavujeme vám nový unikátny rad kvalitných výrobkov bez lepku, pod značkou dmBio. Majú lahodnú chuť a sú vhodné pre celiatikov.

dmBio bezlepkové cestoviny, 400 g

Sú vhodné ako súčasť hlavného jedla či ako príloha. Talianske cestoviny sú vyrobené z celozrnnej ryže, žltej a bielej kukurice, majú lahodnú chuť a sú vhodné pre celiatikov.

2,49 €.

dmBio bezlepková zmes na pečenie čokoládového koláča, 380 g

Vyskúšajte zmes na pečenie čokoládového koláča bez gluténu, bez obsahu sójovej múky, s malými kúskami horkej čokolády. Jeho príprava je veľmi jednoduchá a rýchla.

2,99 €

dmBio bezlepkové čokoládové müsli, 375 g

Vegánske čokoládové müsli vám garantujú zdravý a lahodný štart do nového dňa. Kvalitné suroviny, ako sú malé kúsky horkej čokolády či chrumkavé lupienky, sa dajú perfektne kombinovať s ovocím a orechmi. Stačí zaliať mliekom alebo pridať do jogurtu a výdatné raňajky, prípadne olovrant sú hotové.

2,99 €

dmBio bezlepkové chrumky z ryžovej múky, 80 g

Ponúkajú chrumkavé potešenie pre malých i veľkých. Sú vyrobené z ryžovej múky a následne ľahko opečené. Predstavujú ideálne bezlepkové občerstvenie, ľahko dochutené soľou.

1,79 €

dmBio bezlepková ovsená celozrnná múka, 500 g

Je vyrobená z pomletých celozrnných vločiek, čo zaručuje jej sýtu a zároveň jemnú chuť. Múka má obzvlášť jemnú konzistenciu a je výborným zdrojom bielkovín bez prídavku droždia. Jednodruhová celozrnná múka bez obsahu sójovej múky má široké využitie – od chleba po muffiny.

2,49 €

Medzi záujemcov o testovanie sa môžete zaradiť registráciou nižšie, do 22.11.2019.

Vybraných záujemcov budeme kontaktovať prostredníctvom údajov uvedených v registračnom formulári.