Septembrový FIT štýl: Prichádza povzbudiť, motivovať, potešiť aj poučiť

Redakcia | 29. Aug 2020
Septembrový FIT štýl: Prichádza povzbudiť, motivovať, potešiť aj poučiť

Máte už septembrové vydanie FIT štýlu? Pracovali sme na ňom s láskou a zanietene, výsledkom sú opäť skvelé témy a zaujímavosti!

Čo nájdete v septembrovom vydaní?

KITCHARI - ajurvédske očistné jedlo

Jednoduchá príprava, fantastická chuť a benefity pre vaše zdravie a vitalitu. Oplatí sa vyskúšať! Plnohodnotné zdravé jedlo ktoré vo forme očisty určite zaradíte do svojho jedálnička.

DULA - ovocie našich babičiek hlási svoj návrat!

Tradičné je skvelé. Okrem nostalgie, spomienok a vône detstva má mnoho benefitov, na ktoré sa takmer zabudlo... našťastie, ešte sa objavuje v kuchyniach a jeho pozitívnym účinkom prichádza na chuť čoraz viac  ľudí.

Sezónnosť potravín: Má zmysel na jeseň?

Výživová špecialiska NUTRIADAPT Weight Management Clinic Miška Korpášová si tentoraz vezme pod drobnohľad čo a kedy konzumovať v súlade so sezónou. Zaujímavé čítanie dá odpovede na množstvo vašich otázok ohľadom zdravého, vyváženého jedálnička.

POUND - revolúcia v skupinových tréningoch

Nie neznámy, ale ani úplne bežný druh pohybu, ktorý preklepe každučký váš sval a zábavnou formou za sprievodu skvelých rytmov buduje vašu postavu. Staňte sa hviezdou rockového pódia a vybubnujte si postavu!

ROZHOVOR: Plávate správne?

PaeDr. Gerald Svoboda v skvelom rozhovore vysvetlí, prečo je dôležité plávať správne, ako sa technike plávania naučiť, aj čo je dôležité. Ono to asi naozaj nie je len tak, hodiť sa do vody a nechať sa niesť. Ako všetko, aj plávanie má svoje pravidlá. Poznáte ich?

Vitamín C: 7 dôvodov jeho dôležitosti

Jeseň prináša sychravé počasie, virózy a útoky na našu imunitu. Prečo je dôležité dopĺňať vitamín C a ako pomáha v boji s vírusmi?

15 rastlinných zdrojov železa

...ktoré vás na tanieri nudiť rozhodne nebudú! Nielen céčko, ale aj železo je pre organizmus nesmierne dôležité. Stará mama by vám do jablka strčila klinec, počkala pár hodín a potom by ste to jablko zjedli. Je však aj príjemnejšia a účinnejšia cesta: stavte na potraviny bohaté na železo! Ktoré to sú?

SISU - životný štýl z Fínska

Najskôr tu bolo hygge a lykke z Dánska, potom lagom zo Švédska, ikigal z Japonska a dnes sa zo severu Európy do sveta šíri ďalší nový životný štýl. Môže byť fínsky životný postoj známy pod menom SISU tajomstvom šťastia tamojších ľudí?

Ako predchádzať kríze vo vzťahu?

Naoko je možno všetko tip-top, ale kdesi hlboko vnútri cítite a viete, že vzťah, ktorý žijete, nie je tým, čím býval. Že kríza je na dosah a bolo by treba zapracovať na tom, aby ste sa jej vyhli. Prinášame vám dôležité tipy, pomocou ktorých sa o svoj vzťah postaráte a objavíte nové dimenzie spolužitia. Dôležité je CHCIEŤ.

Olejové zábaly na vlasy

V lete dostala naša koruna krásy poriadne zabrať. Vedeli ste, že vlasom prospievajú olejové zábaly? Ako sa vyznať v množstve olejov a ktorý kedy aplikovať? Aj o tom sú stránky venované kozmetike. Čítajte, zabaľte a vychutnávajte si krásne, vyživené vlasy!

+ recepty:

Ananásovo-kokosový FIT sen bez cukru a múky

Víkendové cuketové variácie

Špeciálne akcie pre predplatiteľov:

 

Komentáre