Septembrový FIT štýl: Pripravte sa s nami na štýlovú JESEŇ + darček k predplatnému od NIVEA

Redakcia | 27. august 2022
Septembrový FIT štýl: Pripravte sa s nami na štýlovú JESEŇ + darček k predplatnému od NIVEA

Je vám smutno, že leto sa pomaly, ale isto blíži ku koncu ? Nezúfajte, s nami sa môžete pripraviť na jeseň plnú harmónie a farebných dní.

Septembrová predplatiteľská AKCIA

Ročné predplatné časopisu FIT štýl teraz spolu s darčekom od NIVEA. Výživný denný krém s prírodným mandľovým olejom pre prirodzene hydratovanú pokožku získate spolu s predplatným len za 25,90 €. 

Máte už svoje predplatné ? 

Využite aj rôzne iné kombinácie výhodných akcií pre predplatiteľov, teraz aj v digitálnej verzii:

            OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

 

 Septembrové číslo FIT štýlu prináša aj tieto témy: 

 1. Nakopnite svoju  IMUNITU - Jeseň je obdobie, v ktorom si preveríme, ako naša imunita reálne funguje. Nečakajte na virózu, posilnite si  imunitu v predstihu s našimi tipmi. 

 2. Rady, ako si správne uskladniť úrodu - Ako uskladniť ovocie a zeleninu, aby nás to nestálo veľa peňazí, energie a aby plody letných a jesenných dní ostali čo najviac zachovalé a plné bioaktívnych látok ? 

 3. Kúsok exotiky doma: Dovolenkové obdobie nám už skončilo, ale čo tak dopriať si trochu zdravej exotiky u nás doma? Granátové jablko je svieže, chutné, exotické a výživné. 

 4. Najprirodzenejší pohyb: Chôdza nás sprevádza už od detského veku a ako aktivita je vhodná skoro pre každého bez ohľadu na vek  a fyzickú kondíciu. 

 5. Pozítivne s Dianou Klamovou: Výzva pre lepší spánok 

 6. Cvičenie na doma: Dynamická jóga  s Dianou Hô Chí - Pozdrav slnku nemusí byť nuda + video 

 7. Bylinkáreň: Hemeroidy dokážu znepríjemniť život, domáca liečba však býva úspešná. 

 8. Skrytá úzkosť:  Úzkosť je jednou z najčastejších príčin, prečo ľudia vyhľadávajú terapeuta. V súčasnosti trápi približne 40 miliónov ľudí na celom svete. Aké sú jej znaky? 

 9. Môj život s reumou: “Zmenilo sa mi úplne všetko. Dni som trávila v nemocniciach, učila som sa žiť s bolesťou a brať hrste liekov, nechodila som do školy.” - inšpiratívny príbeh Barbory Jelínek, ktorá žije s reumou už dvadsaťštyri rokov.  

 10. Fit cukráreň: Slivkový koláč pre maškrtné jazýčky 

 11. Farebná jeseň plná cestovín: Penne, špagety, fussili, tagliatelle ... ktoré si vyberieš ty? 

 12.  Začínaš s príchodom školy, práce a iných povinností pociťovať stres? FITSHAKER ti prináša tipy, ako sa s ním lepšie vysporiadať. 

+ ďalšie zaujímavé články, rozhovory, príbehy, tréningy a inšpirácie nájdete vo svojom obľúbenom FITštýle.