SVIEŽI a letný FIT štýl je už v predaji!

Redakcia | 1. jún 2018
SVIEŽI a letný FIT štýl je už v predaji!

Slnečné dni a dobrá nálada. Takto by ste mohli stráviť tento mesiac s FIT štýlom. Čo sme pre Vás na pohodové chvíle pripravili?

Bláznivé diéty nepomôžu, skôr uškodia.

Pri chudnutí do plaviek či letných šatočiek sa nedajte zlákať zázračnými „rýchlochudnúcimi“ diétami. Tie Vám možno pomôžu stratiť dve tri kilá na váhy, ale tie veľmi rýchlo vrátia späť aj s posilou. Telo si vytrápite, zostane zoslabnuté bez dôležitých minerálov. Čítajte, ako NIE a ako ÁNO.

dieta

AKO na zdravé opaľovanie

Zatiaľ čo naši rodičia behali po slnku od rána do večera, my sa bojíme vyjsť vonku bez krému  s UV filtrom. Slnečné lúče neškodia, ak sa na ne pripravíte. Pokiaľ patríte k fanúšikom letného povaľovania na slniečku či športu pod holým nebom počas teplých dni, mali by ste dodržiavať pár zásad. Potom bude slnko Vašim priateľom .

Bežecká abeceda

Nepodceňujte prípravu na beh. Vyhnete sa tak natiahnutým a unaveným svalom! Čo všetko by ste mali vedieť, kým sa pustíte do behu.  Prečítajte a naučte sa pár dôležitých momentov z bežeckej abecedy.

tabata

TABATA: Poďte na maximum!

Základom tabaty je rytmus.
Aj napriek tomu, že fanúšikovia tabaty často cvičia metódu na špeciálnu hudbu, o hudobnom rytme to nie je. Tabata je totiž v prvom rade vysoko kardiovaskulárnym cvičením, ktoré sa zameriava na intervalový tréning. Vyskúšajte ju s nami!

Ako vždy ponúkneme Vám aj pár Fit receptov, dobrých rád, ako starať po svoje zdravie a predstavíme zaujímavú osobnosť! Zostaňte FIT s júnovým FIT štýlom. Tešíme sa na Vás!

fit styl