Tak dlho sme čakali, konečne je tu!

Redakcia | 3. jún 2019
fit štýl, magazín, jún, nové čislo, zdravie, fit, chudnutie, beh, životný štýl

Dlho-očakávané teplo, o ktorom sme ešte posledné májové dni iba tichučko snívali je tu! A s ním aj nové číslo vášho obľúbeného magazínu. Je plné nielen skvelého čítania, receptov, či tipov, ale hlavne motivácie. A to od tých najodhodlanejších. Od tých, ktorí spolu budú držať ešte minimálne nasledujúcich 5 mesiacov, vďaka našej FIT štýl challenge. Prečítajte si, ako sa im darí a čo všetko ich čaká.

Pepino

Viete, ktorá rastlina chutí ako ovocie, ale vlastne je to zelenina? Melón pepino je neuveriteľne výživovo bohatý plod z čeľade ľuľkovité, Solanum muricatum, obzvlášť prospešné pre diabetikov a ľudí s diétou. Ide o skutočný úlovok pre každého, kto preferuje zdravú stravu.

Kokosový olej – superpotravina alebo superpodvod?

Na túto jednoduchú otázku nemáme jednoduchú odpoveď. Skúste si ale zodpovedať otázku vy, na základe našich argumentov. Na kokosový olej sme sa pýtali RNDr. Barbary Svieženej, PhD. – lektorky a odbornej garantky kurzov o výzive.

Bráničné dýchanie

Kto začne cvičiť trocha svedomitejšie a svoje zdravie sa rozhodne brať vážne, téme dýchania sa nevyhne. No a natrafia na ňu aj všetci tí, ktorí sa po bolestiach a blokádach ocitli u neurológa, fyzioterapeuta, alebo ortopéda. Bráničné dýchanie je základom zdravia – ovplyvňuje energiu, imunitu, pohyblivosť a silu, rovnováhu ba dokonca i stav mysle. Čo všetko by sme o ňom mali vedieť?

Bežte bez rizika

Dnes prší, nejdem behať...Dnes príliš fúka, je hmla, je zima, sneží, je tma...Niektorých ľudí je celkom ľahké odhovoriť od behu. Stačí na to iné ako slnečné počasie. Ale ako je to s behom v teple? Mnoho ľudí teplo nepovažuje za prekážku. Čo ale skutočne obnáša?

STOP páleniu záhy

Reflux, refluxná choroba pažeráka. Jej prejav je pomerne jasný a kto sa s ním stretol, nepomýlil si ho so žiadnym iným. Pálenie záhy sprevádza mnohých ľudí, prichádza nečakane – páli, dusí, zviera. Ako sa dá s týmto problémom zatočiť a je vôbec nutné daný problém riešiť?

Pripravte nohy na leto

Nohy podčiarkujú našu ženskosť. V čase blížiaceho sa leta ich stále viac a viac odhaľujeme. Túžime po pestovaných nohách v letných sandáloch, upravených nechtoch, hladkých pätách, jemnej opálenej pokožke. Ako na to jednoducho a príjemne v domácom prostredí?

FIT cukráreň: Cottage koláč & domáce mandľové maslo

Sladké maškrtenie bez výčitiek nám opäť pripravila víťazka Fit leader 2018 Diana Hô Chí. Dezert bohatý na bielkoviny vás očarí zo strán 92 a 93.

+ Júnové grilovanie a špeciálna limonáda

+ Jedálniček na jeden deň