Čitatelia FIT štýlu testovali produkty zn. dmBio

Redakcia | 16. december 2020
Čitatelia FIT štýlu testovali produkty zn. dmBio

FIT štýl v spolupráci s dm drogerie markt opäť testovali produkty zn. dmBio. Ako obstáli u našich čitateľov?

Ľudí čoraz viac zaujíma zdravá výživa a dm drogerie markt prináša množstvo produktov zn. dmBio, ktoré sú veľmi chutné a zdravé. Naši čitatelia mali možnosť otestovať štyri produkty a to konkrétne 7-dňový zázvorovo-kurkumový shot, ovsené cookies, ovocné müsli a lieskovcovú pastu. Ako teda dopadli? Poďme sa spoločne na to pozrieť.

 
Produkty zn. dmBio nie sú pre našich čitateľov novinkou kedže 90% z nich tieto produkty vyskúšali skôr, než ich testovali a polovica opýtaných sleduje novinky v sortimente, ktoré zn. dmBio prináša na trh. 

Spokojnosť na prvom mieste

Ako sme spomenuli, čitatelia FIT štýlu už produkty zn. dmBio vyskúšali a 100 % opýtaných je spokojných s kvalitou produktov tejto značky. Na trhu je mnoho rôznych značiek, ktoré taktiež ponúkajú produkty zdravej výživy a naši čitatelia rozhodli, že kvalita je porovnateľná aj s inými značkami, ktoré mali možnosť vyskúšať.

7-dňový shot zázvor-kurkuma a ovocné müsli boli v testovaní obľúbenejšie ako ovsené cookies, aj keď len s menším rozdielom. Menej obľúbená bola lieskovcová pasta.

     

dmBio aj pre Vašich blízkych

Blížia sa Vianoce a vy môžete svojich blízkych obdarovať niečím, čo posilní ich zdravie, ako sú chutné a zdravé produkty zn. dmBio. 100% našich čitateľov by produkty odporúčilo svojim známym. A niet sa čomu čudovať kedže u všetkých do jedného splnila kvalita produktov ich očakávania. 

Kvalita a cena 

Zdravá výživa dokáže byť drahšia. Je to najmä tým, že v procese výroby sa používajú kvalitné suroviny a spracovávajú sa spôsobom, aby sa zachovalo čo najviac prospešných zložiek pre ľudské zdravie. A čo teda pomer kvalita a cena sortimentu zn. dmBio? Aj tu produkty obstáli na výbornú. Musíme pochváliť dm drogerie markt za to,  že prinášajú na náš trh kvalitný sortiment výrobkov, ktorý je dostupný širokej škále kupujúcich, pre ktorých je cena rozhodujúcim faktorom. Ako sa vraví a čo môže kupujúcich potešiť viac, než keď za málo peňazí majú veľa muziky. A to rozhodne pri produktoch zn. dmBio majú!

Ak teda milujete zdravú výživu zavítajte do  predajní dm drogerie markt, kde nájdete široký sortiment veľmi kvalitných, chutných a zdravých produktov. Na svoje si príde naozaj každý od posilnenia imunity, športovej výživy, zdravých pochúťok ale aj bezlepkových produktov. 

A čo vy, už máte nakúpené svoje zdravé pochúťky?