TESTOVALI ste produkty zn. Sportness z dm drogerie markt. AKO ste produkty ohodnotili?

Redakcia | 16. máj 2022
Sportness z dm drogerie markt, proteínové pochúťky, šošovicové chipsy, proteínové chipsy, proteínová biela čokoláda, šumivé vitamíny

10 z vás sa zúčastnilo testu a malo možnosť vyskúšať proteínové pochúťky zn. Sportness od dm drogerie markt. Ako ste ich ohodnotili?

Testovali ste tieto produkty:

Ako vám proteínové pochúťky zn. Sportness od dm drogerie markt chutili?

Až 90 % z vás sa vyjadrilo, že s produktami zn. Sportness už má skúsenosť, z toho 80 % respondentov kupuje tieto produkty na pravidelnej báze. U zvyšných 10 % respondentov išlo o prvú skúsenosť s proteínovými pochúťkami. Až 100 % z vás vyjadrilo maximálnu spokojnosť s kvalitou produktov. O aktuálnych novinkách z tejto rady produktov mala informácie polovica zúčastnených. Pomer ceny a kvality bol pre všetkých respondentov férový a vyrovnaný. Proteínové pochúťky splnili vaše najvyššie očakávania.

Čo ste na proteínových pochúťkach najviac ocenili?

Proteínové pochúťky zn. Sportness od dm drogerie markt ste uvítali ako rýchly snack či pochúťku na doplnenie energie po športe. Šumivé vitamíny vás prekvapili výbornou pomarančovou chuťou a efektívne nakombinovaným zložením. Proteínový krém s lieskovcami a kakaom ste ocenili ako zdravšiu náhradu sladkostí a ako maškrtu bez výčitiek. Na produkte ste vyzdvihli zloženie bez palmového cukru s nízkym obsahom cukru.

TOP 3 produkty, ktoré ste vybrali:

  • Sportness proteínový krém s lieskovcami a kakaom, 230 g
  • Sportness proteínová biela čokoláda, 85 g
  • Sportness proteínové šošovicové čipsy s príchuťou papriky, 40 g

Všetci respondenti uviedli, že kvalita produktov zn. Sportness je porovnateľná s inými značkami, ktoré už vyskúšali. Produkty by určite odporučili aj svojim známym.

Kúpite exkluzívne v predajniach dm alebo na mojadm.sk