Už ste v Tíme FIT štýl? Pridajte sa k nám a TESTUJTE produkty dm drogerie markt!

Redakcia | 26. február 2019
Už ste v Tíme FIT štýl? Pridajte sa k nám a TESTUJTE produkty dm drogerie markt!

Aj vy už myslíte na leto a pracujete na tom, aby vaša postava vyzerala v plavkách čo najlepšie? Pravidelne cvičíte, upravili ste vaše stravovanie a chceli by ste pomôcť aj vašej pokožke, aby bola pevnejšia a krajšia? Máme pre vás skvelú ponuku.

Pridajte sa do Tímu FIT štýl

Zaregistrujte sa do nášho Tímu FIT štýl a my vyberieme 10 z vás, ktoré budú mať možnosť otestovať produkty značky Balea BodyFIT od spoločnosti dm drogerie markt, vďaka ktorým je pokožka ošetrená, pevnejšia a hydratovaná.

Do Tímu FIT štýl sa zaregistrujete vyplnením tohto formulára (kliknite sem). Ponuka testovania samozrejme platí aj pre našich už registrovaných členov.

Balíček produktov vám pošleme domov a vašou úlohou bude ich vyskúšať  a vyjadriť váš názor či spokojnosť vo formulári, ktorý vám pošleme. 

Čo nájdete v testovacom balíčku? 

  • Balea BodyFIT celulitídový zábal, 100 ml
Zábal z rias s obsahom morskej soli, kofeínu a ošetrujúcich účinných látok dokázateľne spevní väzivo a podporí vyhladenie pokožky. Pokožka nôh, zadku a bokov bude pevnejšia. Cellu-Aktiv3-Komplex s morskou soľou, riasami a kofeínom pôsobí viacerými účinkami. Prírodný extrakt z brezy, rozmarínu, guarany, sevillského pomaranča a brečtanu podporuje účinok zábalu. Pravidelným používaním v kombinácii s jemnou masážou sa vyrovnajú nerovnosti pokožky.

  • Balea BodyFIT osviežujúci sprchovací gél, 200 ml
Potrebujete po športe svoju pokožku revitalizovať a osviežiť? S osviežujúcim sprchovacím gélom to pôjde hravo! Sprchovací gél s obsahom Poweralge wakame a kofeínom jemne čistí a ošetruje pokožku. Pri použití sa odporúča masáž krúživými pohybmi, podporí sa tým mikrocirkulácia pokožky. Svieža vôňa mäty a verbeny vás povzbudí.

  • Balea BodyFIT spevňujúce sérum, 100 ml
Spevňujúce sérum zabezpečuje pevnejšiu a hladšiu štruktúru pokožky. Jeho intenzívne zloženie dodáva pokožke väčšiu elasticitu, pružnosť a poskytuje jej potrebnú hydratáciu. Je ideálne pre starostlivosť o pokožku na hrudi, dekolte a horných ramenách.

  • Balea BodyFIT telové mlieko, 400 ml
Vysoko účinné zloženie ošetrí a spevní pokožku a dodá jej elasticitu. Vyberané ošetrujúce zložky zlepšia štruktúru pokožky, dodajú jej intenzívnu hydratáciu, pokožka bude pevnejšia, hladšia a príjemne mäkká. 

Kúpite exkluzívne v predajniach dm a v dm e-shope.

testovanie fit štýl

Fotogaléria