Užite si leto v štýle! Nabite sa energiou leta

Niceboy | 2. august 2021
niceboy
foto: Niceboy

Zatiaľ čo v zime sa musíte za športom vydať do fitka, posilňovne alebo sa na beh zložito pripravovať, teraz stačí obuť tenisky a vybehnúť von. Či už pobežíte, sadnete si na bicykel, alebo si napríklad zahráte s priateľmi volejbal, môžete si pohyb na vzduchu navyše spríjemniť. Ako?

Skvelá nálada na cesty

Niekto potrebuje na kratšej trase nakopnúť metalom alebo tanečnou hudbou, na dlhé treky si zas množstvo ľudí pustí podcast alebo audioknihu. V každom prípade sa športovci zhodnú v tom, že na beh sú najlepšie slúchadlá bezdrôtové, ako slúchadlá Hive Pods 3 PRO od značky Niceboy .

Majú dokonalý zvuk, dlhú výdrž a sú odolné proti prachu aj vode. Majú ovládanie skladieb či hlasitosti pomocou hlasových asistentov a dá sa s nimi ľahko telefonovať. Vydržia hrať 9 hodín, s cestovným puzdrom, ktoré slúži ako nabíjačka, až 33 hodín. 

niceboy

Keď so športom začínate

Ešte neviete, ako často a ako intenzívne sa budete venovať napríklad behaniu? Ale pritom by ste radi sledovali svoje športové výsledky či tepovú frekvenciu?

Ako prvý športový náramok vyskúšajte smart hodinky X fit Watch 2 Lite od značky Niceboy. Nielenže majú 7 rôznych športových režimov, ale budete mať vďaka nim aj prehľad o počasí. Na jedno nabitie budú v pohotovosti celý týždeň.

niceboy

Pre váš desaťboj

Ak ste chvíľu na volejbale, potom idete behať alebo si sadnete na bicykel, skočíte si do bazéna alebo počas víkendu splavíte na kajaku rieku, určite oceníte smart hodinky X fit Watch 2 od značky Niceboy.

Tie zvládnu monitorovať vaše výkony aj vaše životné funkcie pri 23 druhoch športov, majú skvelú odolnosť proti prachu aj vode, na jedno nabitie vydržia až 10 dní, a keď budete chcieť, postrážia aj váš menštruačný cyklus alebo vás pri dlhom sedení vyzvú na aktivitu. 

niceboy