Viac ako 130 bežcov privítalo slnko na RUN THE GOLDEN HOUR

Redakcia | 23. May 2018
Viac ako 130 bežcov privítalo slnko na RUN THE GOLDEN HOUR

4:45 ráno. Pre niektorých čas, kedy sa otáčajú v posteli na druhý bok, pre iných čas, kedy vítajú nový deň behom či jógou. Vyše 130 bežcov privítalo slnko v sobotu ráno na Bratislavskom hrade spoločným behom s názvom „Run The Golden Hour“.

Jóga pri východe slnka, bežecká rozcvička s adidas Runners na nádvorí Bratislavského hradu, 5-kilometrový beh ulicami Bratislavy, svieže raňajky na Dunaji a testovanie bežeckej novinky s vesmírnou technológiou adidas Solarboost. Tak vyzeralo sobotňajšie ráno tých, ktorí si privstali.

RUN THE GOLDEN HOUR bežali aj známe osobnosti

Spočiatku zalepené oči a rozospaté pohľady vystriedali úsmevy, skvelá nálada a radosť z behu. Trasu z Bratislavského hradu ulicami nášho hlavného mesta do adidas Runners Base na Tyršovom nábreží absolvovali aj mnohé známe osobnosti ako Baša Števulová, Filip Tuma, či Marek Fašiang.

Ostrielaný bežec Gabriel Švajda si ranný beh užíval: ,,Väčšinou behám ráno, preto mi skoré vstávanie nerobilo problém a bolo motivujúce vidieť také množstvo ľudí, ktorí si v sobotu ráno privstali. Vyskúšal som si aj niečo nové, prvýkrát v živote som cvičil jógu.“  

V nových teniskách sa pobeží ešte ľahšie

Po dobehnutí do adidas Runners Base na bežcov čakalo prekvapenie. adidas im predstavil svoje nové bežecké tenisky adidas SOLARBOOST, ktoré predstavujú úplne nový technický model s vesmírnou technológiou.

adidas tenisky

Vďaka technológií BOOST a Tailored Fibre Placement sú nové tenisky extra ľahké, ponúkajú dokonalé odpruženie a prvotriedne pohodlie. Bežecká obuv je inšpirovaná technológiami, ktoré sa využívajú v NASA.

Stelesňujú dokonalú funkčnosť, výkon a pomáhajú bežcom využívať maximálne množstvo energie.Bežci mali ako prví na Slovensku možnosť tieto nové bežecké tenisky odskúšať.

Kto sú adidas Runners?

adidas spája ľudí podobného zmýšľania v ich domácich mestách aj na celom svete do niečoho,
čo je viac než len bežecký klub. adidas Runners je kombináciou tvrdých tréningov a zábavy. Tréningy adidas Runners ti prináša adidas úplne zadarmo. Stačí, ak sa zaregistruješ na stránke www.adidas.sk/adidasrunners.

Fotogaléria