Vianočné darčeky pre každého, kto chce byť fit a zdravý celý rok

Redakcia | 20. december 2021
Bobule

Ešte stále vám pod stromček chýba pár darčekov, no pomaly vám dochádzajú nápady? Ak chcete obdarovať svojich blízkych darčekom, ktorý im zabezpečí pevné zdravie a imunitu po celý rok, určite sa zamilujete do pestrej ponuky slovenskej značky Bobule. To, že skvelo chutia a môžete si vybrať z rôznych dizajnových darčekových balení, je len čerešničkou na torte!

Vyrobené s láskou na Slovensku

Slovenská značka Bobule razí od začiatku jasnú filozofiu. Ako napovedá už jej názov, sústreďuje sa hlavne na bobuľovité ovocie, ako čučoriedky, brusnice, maliny, ale aj možno menej známe druhy ako arónia či rakytník. 

Podľa odborníkov sú pre naše telo najprospešnejšie a najzdravšie lokálne plodiny, ktoré sa tradične pestujú v našich zemepisných šírkach. Medzi takéto plodiny patrí bobuľovité ovocie, ktoré je navyše nabité vitamínmi a antioxidantmi. A presne také sú Bobule. 100 % ovocné, bez akejkoľvek pridanej chémie či cukru, vyrobené len z najzdravšieho ovocia vypestovaného na Slovensku v BIO kvalite.

Darček, ktorý poteší nielen oko

Ak vám už dochádzajú nápady, čo originálne zabaliť tento rok svojim najbližším pod stromček, darujte im pevné zdravie v celom novom roku! Na webovej stránke Bobule.sk nájdete širokú ponuku darčekových setov v krásnom dizajnovom balení, ktoré sú plné zdravých dobrôt. Vybrať si môžete z príchutí: rakytník, arónia, čučoriedka a brusnica.

Bobule

Krásnym originálnym darčekom, ktorý môže v domácnosti vyznávačov zdravého životného štýlu úplne nahradiť darčekové krabice s vínom, sú zase darčekové balenia 100 % ovocných štiav. Elegantné balenie 3 fliaš predstavuje mesačnú zdravú kúru, keďže ideálne dávkovanie je 50 ml šťavy denne. Vybrať si môžete zo 6 najzdravších bobúľ: arónia, brusnica, čučoriedka, goji, rakytník a granátové jablko.

Bobule

Ak si neviete vybrať, alebo jednoducho chcete nechať obdarovaného, nech sa sám rozhodne, čím sa poteší a čo mu chutí najviac, pod stromček mu zabaľte darčekovú poukážku na nákup na Bobule.sk. Môžete si sami vybrať, akú hodnotu bude mať darčeková poukážka, ktorú môžu vaši blízki využiť až do konca roka 2022.

Bobule

Pozrite si pestrú ponuku značky Bobule, kde nájdete zdravé dobroty pre najmenších aj starých rodičov. Veď čo je viac, než darovať tým, na ktorých nám záleží najviac, pevné zdravie.