Zahájte úvod roka v cvičiacom rytme

F&F | 24. január 2022
F&F, F&F Active
foto: F&F

Vykročte do nového roka s chuťou sa hýbať a v komfortnom cvičebnom oblečení. Britská módna značka F&F prináša kolekciu Active, ktorá povzbudzuje k aktívnemu životu, a to všetko v štýlovom dizajne a za dostupnú cenu.

Cvičenie v štýlovom oblečení

Keby sa fitness predávalo vo fľaštičke, každý by mal perfektné telo.Toto síce nie je náš výrok, ale Cher, no musíme uznať, že je na tom veľký kus pravdy. Žiaľ, takýto zázračný flakón zatiaľ nik nevynašiel, a tak je cesta k dobrej kondícii a želaným krivkám stále rovnaká–dláždi ju cvičenie a vyvážená strava.

Aby ste sa pri cvičení cítili čo najlepšie, zvoľte nielen vhodný cvičebný program, ale aj oblečenie. Budete sa tak cítiť komfortne a žensky zároveň. A to či už cvičíte vonku alebo v pohodlí domova. Kolekcia F&F Active je vhodná pre každú milovníčku aktívneho života. Je úplne jedno, či je šport a pohyb každodennou súčasťou vášho života alebo si doprajete hodinku cvičenia doma pred televízorom. Kolekcia je navrhnutá tak, aby bola nielen štýlová, ale najmä funkčná. Spája v sebe pastelové i tmavšie farby s trendy detailmi a potlačami, vďaka čomu si ju zamilujete.

F&F Active

Aktuálna ponuka kolekcie Active prináša za dostupné ceny originálne outfity pre rôzny typy cvičenia. Je bohatá na športové tričká, pohodlné legíny, mikiny a športové podprsenky, vyrobené z kvalitných, recyklovaných a rýchloschnúcich materiálov. Navyše, kolekcia je vhodná pre všetky typy postáv a dostupná je za mimoriadne prijateľné ceny.

F&F Active

S kolekciou F&F Active sa budete cítiť dobre a vyzerať skvelo.

Viac inšpirácií nájdete na stránke Tesco F&F.