Máte chuť meniť veci k lepšiemu?

Jana Fialová | 26. január 2022
fitstyl, FIT štýl, novoročné predsavzatia, 2022

Spravme rok 2022 naším rokom a pomáhajme si navzájom. O 365 dní, o 12 čísiel FIT štýlu si napíšeme, ako sa nám to podarilo.

Cítite príliv energie aj silu tentoraz to naozaj dokázať? Uzavrieť to, čo bolo, neobzerať sa späť a veriť vo svetlé zajtrajšky? Január je na plány a sny priam stvorený. Čistý, nepopísaný list papiera. Je len na nás, aké pero vezmeme, akým písmom zapíšeme 365 ďalších dní, akú emóciu vložíme do zápiskov, ktoré sa stanú spomienkami. Príjemnými? Budeme na seba o 365 dní hrdí? Budeme vďační? Budeme ďalej, ako sme – vo svojom myslení, konaní, v správaní sa k sebe aj iným? Dokážeme nesúdiť, viac dávať a odpúšťať? Sme schopní, napriek všetkému ťažkému, čo nás môže stretnúť, udržať si nadhľad a mať pokoj v duši? 

Priveľa otázok?

Ako vždy, keď ideme do niečoho, čo nepoznáme. Keď vstupujeme rovnými nohami niekam, kde zanecháme svoju stopu, ktorá tak veľa znamená pre budúcnosť. Keď dúfame, že aspoň časť našich snov by mohla vyjsť. Že nástenka vízií a cieľov neostane len kolážou obrázkov, ktoré prianiami ostanú a nikdy sa nesplnia. Keď s napätím aj očakávaním otvárame 365x dvere a nevieme, čo je za nimi. V takýchto chvíľach pomôže VIERA. V dobro, lásku, v splnené sny, v ľudí. Buďme k sebe lepší, odpúšťajme a dávajme. Udržte si nadhľad a majte pokoj v duši...

Zdravý a krásny rok 2022 Vám želá

Jana Fialová

šéfredaktorka

Doprajte si čas pre SEBA
Prečítajte si tiež:

Doprajte si čas pre SEBA