Potrebujete nakopnúť motiváciu? Týchto 8 pravdivých citátov musíte vidieť

Iveta Škrabáková | 18. marec 2020
motivácia, motivačný citát, cvičenie, fitko, gym, chudnutie, odhodlanie, motivácia, motivačný, život, úspech, drina, makaj, pome

Počas nášho úsilia chudnúť, spevniť, vyformovať postavu či prejsť na zdravý životný štýl sa častokrát stretávame s množstvom prekážok, úskalí, stratou motivácie a podobne. Rovnako tak je tomu ale aj v živote, bežných každodenných situáciách, ktoré nám život prináša.

Aj keď prvotné snahy prinesú svoje ovocie, časom sa výsledky stávajú menej viditeľné a my strácame chuť pokračovať ďalej. Prihlásime sa na seminár s motivačným koučom, prečítame si nejakú knihu, či nazrieme do tajov novej úžasnej diéty alebo cvičebného programu. Čo ale keď všetky tieto prostriedky zlyhávajú a každý deň hľadáme dôvody prečo sa „to“ nedá?  

Niektorým ľuďom skvele fungujú nástenky, aby svoje ciele mali každý deň na očiach a boli im takto pravidelne pripomínané. Iní stavia na osobné pripomienky v pripomienkovači telefónu, z ktorých každá pripomienka v stanovenú hodinu pripomína „ako žiť“, „radovať sa“, „makať“, „čo ešte treba urobiť“ pre splnenie svojho cieľa a podobne. Ďalší naplno makajú po skvelom relaxe vonku, vo wellness a pod.  

Nech patríte do ktorejkoľvek skupiny, máme pre vás skvelé výroky, ktoré nielen že prinesú pozitívnu náladu do vášho dňa, ale majú aj niečo do seba.