Články

TESTING Samsung Gear Fit2 a Gear IconX

TESTING Samsung Gear Fit2 a Gear IconX

Spoločnosť Samsung Electronics rozšíril ponuku mobilných zariadení okrem športového náramku Gear Fit2 o bezdrôtové slúchadlá Gear IconX. Obe novinky majú zabudovaný hudobný prehrávač. Pomáhajú tak získavať skvelé zážitky zo športovania. Čítať viac..

Zdravé nezdravé: rýchle fit chlebíky bez kvásku

Zdravé nezdravé: rýchle fit chlebíky bez kvásku

Kto by nemiloval vôňu a chuť čerstvo upečeného chleba? Napriek tomu, že za posledné roky si zažíva domáce kváskovanie hotový boom, nie každý má na to čas a chuť. Prinášame vám recepty na rýchle, jednoduché a fantastické chlebíky bez kysnutia, ktoré zvládne úplne každý a to už za pár minút. Čítať viac..

7 dôvodov, prečo by ste mali chodiť pravidelne na turistiku

Aktuálna situácia nám veľa výjazdov mimo domov nepovoľuje, preto stále viac a viac ľudí oceňuje možnosť tráviť svoj voľný čas v prírode. Aj z mestských ľudí sa pomaly stávajú milovníci prírody a čím ďalej tým viac ľudí objavuje čaro a krásu parkov či lesov v ich blízkom okolí, ktoré dlhé roky obchádzali. Viete, aké sú hlavné benefity pravidelného chodenia turistiku? Čítať viac..

Sociálna izolácia, nudný stereotyp a pocity osamelosti. Ako s nimi zatočiť?

Sociálna izolácia, nudný stereotyp a pocity osamelosti. Ako s nimi zatočiť?

Pandémia vírusu Covid-19, lockdown a dlhodobý „social-distancing“ nám dáva riadne zabrať. Trvá to príliš dlho, je to unavujúce a viacerých z nás dlhodobo zmietajú pocity strachu a úzkosti. Dlhodobá sociálna izolácia sa stáva celosvetovou pandémiou, ktorá môže mať fatálne následky a nepekne vplýva na naše duševné aj fyzické zdravie. Ako s týmito neprijemnými pocitmi zatočiť? Čítať viac..

Čo je zlé na bielej múke?

Čo je zlé na bielej múke?

Biela múka. Jeden z najväčších strašiakov tejto doby. Biela múka je zlá, pečivo z nej ešte horšie. Niektorí ich považujú za hotové jedy, iní majú pocit, že už len pohľadom na ne chorľavejú či priberajú. Aká je však pravda? Sú naozaj také škodlivé a mali by sme sa im vyhýbať širokým oblúkom? A čo ich robí takými nezdravými? Čítať viac..

Viete si vyskladať Zdravý tanier?

Viete si vyskladať Zdravý tanier?

Spraviť si poriadok v strave môže byť náročné. Každú chvíľu svetom hýbe iný stravovací alebo diétny trend a bežný človek má neraz riadny chaos v tom, čo je správne a čo nie. Jedny nedajú dopustiť na prerušovaný pôst či delenú stravu, iní sú zarytými zástancami palea, ďalší Dukana a poslední sacharidových vĺn či diéty podľa krvných skupín. Netreba zabudnúť na vegetariánov, vegánov, vitariánov či frutariánov. Aj vy ste sa už stratili? Čítať viac..

Článkov: 2236