Články

TESTING Samsung Gear Fit2 a Gear IconX

TESTING Samsung Gear Fit2 a Gear IconX

Spoločnosť Samsung Electronics rozšíril ponuku mobilných zariadení okrem športového náramku Gear Fit2 o bezdrôtové slúchadlá Gear IconX. Obe novinky majú zabudovaný hudobný prehrávač. Pomáhajú tak získavať skvelé zážitky zo športovania. Čítať viac..

Ako si udržať motiváciu a pozitívnu myseľ počas pandémie

Ako si udržať motiváciu a pozitívnu myseľ počas pandémie

Pretrvávajúce pandemická situácia nám dáva zabrať. Zatiaľ čo pred rokom sme sa ešte dokázali zaťať, dúfajúc, že to bude len záležitosť pár týždňov, dnes sa cítime čím ďalej tým viac frustrovane, zúfalo, demotivovane a neraz až úzkostne a depresívne. Udržať si v tomto období nadhľad a pozitívny prístup je umenie, nie je to však nemožné. Prinášame vám niekoľko praktických tipov, ako zostať nad vecou a udržať si motiváciu a pozitívnu myseľ. Čítať viac..

Jarné zeleninové smoothies

Jarné zeleninové smoothies

Zeleninové smoothiečka. Jedni ich milujú, druhí nenávidia. Dajte im šancu. Na sezónu čerstvého ovocia si ešte musíme chvíľu počkať a preto by bola škoda nevyužiť priam zázračné účinky zeleniny. Odľahčia váš organizmus, nabijú vás energiou, zlepšia vám pleť aj náladu a dodajú vám desiatky zdraviu prospešných vitamínov, minerálov a antioxidantov.Tak čo, ktoré smoothie vyskúšate ako prvé? Čítať viac..

Zdravé nezdravé: rýchle fit chlebíky bez kvásku

Zdravé nezdravé: rýchle fit chlebíky bez kvásku

Kto by nemiloval vôňu a chuť čerstvo upečeného chleba? Napriek tomu, že za posledné roky si zažíva domáce kváskovanie hotový boom, nie každý má na to čas a chuť. Prinášame vám recepty na rýchle, jednoduché a fantastické chlebíky bez kysnutia, ktoré zvládne úplne každý a to už za pár minút. Čítať viac..

7 dôvodov, prečo by ste mali chodiť pravidelne na turistiku

Aktuálna situácia nám veľa výjazdov mimo domov nepovoľuje, preto stále viac a viac ľudí oceňuje možnosť tráviť svoj voľný čas v prírode. Aj z mestských ľudí sa pomaly stávajú milovníci prírody a čím ďalej tým viac ľudí objavuje čaro a krásu parkov či lesov v ich blízkom okolí, ktoré dlhé roky obchádzali. Viete, aké sú hlavné benefity pravidelného chodenia turistiku? Čítať viac..

Sociálna izolácia, nudný stereotyp a pocity osamelosti. Ako s nimi zatočiť?

Sociálna izolácia, nudný stereotyp a pocity osamelosti. Ako s nimi zatočiť?

Pandémia vírusu Covid-19, lockdown a dlhodobý „social-distancing“ nám dáva riadne zabrať. Trvá to príliš dlho, je to unavujúce a viacerých z nás dlhodobo zmietajú pocity strachu a úzkosti. Dlhodobá sociálna izolácia sa stáva celosvetovou pandémiou, ktorá môže mať fatálne následky a nepekne vplýva na naše duševné aj fyzické zdravie. Ako s týmito neprijemnými pocitmi zatočiť? Čítať viac..

Článkov: 2267