Február po novom alebo ako vízia nových začiatkov

Mgr. Alena Pethoova | 1. február 2018
Február po novom alebo ako vízia nových začiatkov

Aj vy ste už v plnom prúde nového roku 2018? Tiež vás pohltil svojou rýchlosťou a každodennými povinnosťami? A čo vaše novoročné predsavzatia? Ako sa vám darí plniť ich?

Skúste sa teraz na chvíľu zastaviť, uvoľnite ramená, vydýchnite si a vnímajte život okolo seba. Nech je pokojne aj rýchly, len ho vnímajte, nech vám nepreteká pomedzi prsty so zamračeným výrazom na tvári.

Zastavte sa, aby ste nezmeškali čaro nástupu novej energie, ktorá s jarou prichádza. Kašlite na predsavzatia, ktoré aj tak „nemáte čas“ plniť. O chvíľu budeme zase všetci riešiť jarnú únavu ako vhodnú výhovorku, prečo to nejde.

Február po novom 

Stále bude niečo, čo nás bude hádzať akoby o krok späť. Ale toto je naozaj len o nás. O tom, ako sa rozhodneme. Ako sa rozhodneme konečne robiť niečo inak.

Vystúpiť zo svojej komfortnej zóny chce odvahu. Viem, o čom hovorím. A som si istá, že teraz aj vy súhlasne pokyvkávate hlavou.

A viete čo? Ak aj máte pocit, že sa vám niečo nedarí a spravili ste krok späť, svet sa naozaj nezrúti. Lebo dôležitejšie je to, že ten jeden krok „späť„ vám nezabráni v tom, aby ste urobili zase dva vpred.

Vízia nových začiatkov

Ani vo februári nie je neskoro na nové vízie, nové začiatky. Nemusíte mať hneď potrebu niečo NOVÉ vytvárať, ale možno je niečo, čo chcete vnímať po novom; niečo, na čo sa chcete pozrieť novými očami alebo len reagovať inak ako doteraz na rôzne záležitosti. Áno, aj staré veci sa dajú robiť po novom.

Tešíme sa vašej priazni a nech je aj pre vás február mesiacom, kedy začnete robiť niečo PO NOVOM:)