Súťaž o balíček talianskej kozmetiky Davines

Súťaž o balíček talianskej kozmetiky Davines

2.11.2022

Davines je profesionálna kozmetika s jasnou víziou udržateľnej krásy, ktorá bolá bola založená rodinou Bollati v roku 1983 v talianskom meste Parma.

Celý koncept značky Davines je svojím zložením aj obalmi zameraný na udržateľnosť prírody a životného prostredia. Všetky produkty Davines predstavujú to najlepšie zo spojenia vedy a prírody, aby vám vytvorili krásne vlasy, o ktorých ste vždy snívali. A to nielen na povrchu, ale aj zvnútra.

Vo výhernom balíčku nájdeš: 

NOURISHING SHAMPOO/šampón 250 ml

Jemný čistiaci šampón vhodný pre dehydratovanú pokožku hlavy a suché a lámavé vlasy. Bohatá pena šetrne čistí vlasy a pripravuje ich na nasledujúce ošetrovacie kroky v salóne alebo doma. Prípravok bol navrhnutý tak, aby vlasy hydratoval a ľahko rozpletal. Obsahuje mierne povrchovo aktívne látky pochádzajúce z prírodných zdrojov.

NOURISHING VEGETARIAN MIRACLE CONDITIONER/kondicionér 250 ml

Doplňujúci kondicionér pre suché a lámavé vlasy. Ideálne na použitie v salóne aj doma na predĺženie účinkov predchádzajúcich krokov vo výživovom režime. Zanecháva vlasy mäkké a lesklé s rovnomernou štruktúrou pre lepšiu hebkosť. Odporúča sa pre jemné až stredne jemné vlasy.

Súťažná otázka: 

V ktorom meste bola v roku 1983 založená firma Davines? 

Súťaž trvá do 09.11.2022. Žrebujeme 3 výhercov. 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.