FIT štýl running team články

fsrt, fit štýl running team, štefánik trail, beh, karpaty, noc, nočný beh, bežci, beháme, bratislava, slovensko, hory

Ako FIT štýl running team zabehol 145 km dlhý beh cez Malé Karpaty (2. ČASŤ)

15.8.2019 v kategórii FIT štýl running team

Stefanik Trail je jeden z mnohých zaujímavých trailových behov na Slovensku. Ktorý sme nedávno odbehli ako štafeta FIT štýl Running Team. Beh je rozdelený na 7 úsekov, zápisky sú teda bežeckým denníkom pocitov a skúseností siedmych rôznych FIT štýlakov. Ponúkame tak zaujímavé vnímanie behu, priestoru, času, tempa, rýchlosti a všetkého, čo s behom súvisí. Čítať viac..

víno pod hviezdami, fsrt, fit štýl running team, štefánik trail, beh, karpaty, noc, nočný beh, bežci, beháme, bratislava, slovensko, hory

Víno pod hviezdami RUN

14.8.2019 v kategórii FIT štýl running team

Tento beh sme si vybrali cielene podľa dátumu. S kamarátkou Jankou, s ktorou sme si po niekoľkých rokoch naplánovali návštevu u nás. Janka sa pridala k FIT štýl Running Teamu a beháva s našim ambasádorom Martinom vo Zvolenskom regióne. No a teda už nielen tam...Našli sme na určený dátum niekoľko behov, ale toto podujatie ponúkalo o čosi viac. Čítať viac..

0 fsrt, fit štýl running team, štefánik trail, beh, karpaty, noc, nočný beh, bežci, beháme, bratislava, slovensko, hory

Ako FIT štýl running team zabehol 145 km dlhý beh cez Malé Karpaty

Stefanik Trail je jeden z mnohých zaujímavých trailových behov na Slovensku, ktorý sme nedávno odbehli ako štafeta FIT štýl Running Team. Beh je rozdelený na 7 úsekov, zápisky sú teda bežeckým denníkom pocitov a skúseností siedmich rôznych FIT štýlákov. Ponúkame tak zaujímavé vnímanie behu, priestoru, času, tempa, rýchlosti a všetkého, čo s behom súvisí. Čítať viac..

0 beh, voda, pitný režim, bežec, bežci, bežkyňa, pitie, leto, teplo, horúco, horúčava, výkon, prevencia

Pitný režim bežca? Takto áno!

Pitný režim neznamená iba príjem tekutín počas behu. Nedostatočný príjem vody počas dňa na seba nedá dlho čakať pri večernom behu. Telo vodu stiahne na miesto, kde ho esenciálne potrebuje a k dehydratácii dôjde skôr, ako sa nazdáte. Čítať viac..

0 beh, horúčavy, leto, teplo, bežec, bežkyňa, horúco, potenie, ako behať v lete

Bežte bez rizika aj v letných horúčavách

Dnes prší, nejdem behať... Dnes príliš fúka, je hmla, je zima, sneží, je tma... Niektorých ľudí je celkom ľahké odhovoriť od behu. Stačí na to iné ako slnečné počasie. Ale ako je to s behom v teple? Mnoho ľudí teplo nepovažuje za prekážku k behu. Čítať viac..

Článkov: 18