FIT štýl running team články

Janči Dömény, bežecký plán, piaty týždeň, Beh pre zdravé prsia, príprava na beh, reprezentant SR v behu, beh na krátke vzdialenosti, @coachjanci

BEŽECKÝ PLÁN trénera Jančiho Doményho: 5. TÝŽDEŇ

Bežíme do finále! Kto nezačal, stále má šancu zapojiť sa. Beh pre zdravé prsia 2022 štartuje už 29.5.2022. Témou je rakovina prsníka a jej prevencia. Zapojením sa do charitatívneho behu podporíte tri organizácie, ktoré sa šíreniu osvety venujú. Ružová stužka, Amazonky a Onkomamky dostávajú do povedomia dôležitosť prevencie a významu mamografického skríningového vyšetrenia. Čítať viac..

Nový svet behu – virtuálne behy

Nový svet behu – virtuálne behy

Ako to bude v tomto roku s bežeckými podujatiami? To zatiaľ ešte nikto nevie. Za ostatné mesiace sme sa naučili niečo nové o behu. O virtuálnom behu. Tak ako všetko na svete, aj tento typ podujatia má svoje plusy a mínusy. Čítať viac..

Beh ako zrkadlo osobnosti a sebapoznania

Beh ako zrkadlo osobnosti a sebapoznania

Mnoho ľudí, ktorí pravidelne behajú povie, že je to úžasný ventil hlavy. Toto je pravdepodobne argument číslo jeden, prečo behať. Na takmer rovnakej úrovni bude benefit v prospech zdravia pohybového aparátu a kardiovaskulárneho systému, ergo, že sa budeme vedieť svižnejšie hýbať a nezadýchame sa tak rýchlo. Čítať viac..

ČSOB odštartovala Zimnú sériu vo Vrakuni

ČSOB odštartovala Zimnú sériu vo Vrakuni

Vrakuňa je zároveň aj novou mestskou časťou, ktorá sa zapojila do série zimných behoch organizovaných po taktovkou Be cool. Ako povedal Jozef Pukalovič, riaditeľ spoločnosti, vždy mali sen, aby sa raz zimná séria bežala vo všetkých bratislavských častiach. Pripojením Vrakune sa tak séria rozšírila na 5 behoch, to znamená, že bežci si každý mesiac budú môcť zabehnúť jeden beh od novembra až do marca. Čítať viac..

Článkov: 36