Články

Celodenné FIT menu podľa Gigi varí

Celodenné FIT menu podľa Gigi varí

Opäť vám chýba inšpirácia na zdravé, výživné a chutné recepty? To dobre poznáme. Rozmýšľame, rozmýšľame a nakoniec zúfalo siahneme po prvom polotovare, čo nám padne pod ruku. Práve preto sme sa rozhodli pravidelne vám prinášať inšpiratívne ukážky celodenného zdravého jedálnička. Tak čo, ktoré jedlo vyskúšate ako prvé? Čítať viac..

Kráľovná HIT Oľga Bartalská: Pohyb je moje poslanie

Kráľovná HIT Oľga Bartalská: Pohyb je moje poslanie

Oľga Bartalská je jednou z najobľúbenejších učiteliek pohybu dneška. Jej hodiny nájdete na rôznych platformách online a digi sveta, ale zacvičiť si s ňou môžete aj osobne v Malackách, kde žije a pôsobí. Je obľúbená najmä pre svoju precíznosť, dynamiku a krásu v rôznych významoch týchto slov. Oľga vás nenechá cvičiť technicky nesprávne, ani lenivo a pomaly, ale ani unáhlene a príliš veľa. Nielen vyžaruje silu, energiu, pokoj a harmóniu, ale svojim klientom ju vie na 100% aj odovzdať. Čítať viac..

Prvá grilovačka tejto sezóny

Prvá grilovačka tejto sezóny

Po dlhej zime sa opäť začína otepľovať a slnko príjemne hriať. Je najvyšší čas zapáliť oheň a rozniesť vôňu grilovaného mäsa po okolí. Ukážeme vám tipy ako si grilovanie užiť a vychutnať si dobré jedlo. Čítať viac..

5 najväčších mýtov v stravovaní (časť. 1)

5 najväčších mýtov v stravovaní (časť. 1)

Napriek tomu, že sa stále viac webov, portálov či profilov snaží robiť osvetu o zdravom a vyváženom stravovaní, niektoré z mýtov naďalej prežívajú a kolujú medzi širokou verejnosťou. Dnes si posvietime na prvých 5 najčastejších mýtov, s ktorými sme sa stretli. Čítať viac..

5 jazykov ospravedlnenia

5 jazykov ospravedlnenia

O koncepte Päť jazykov lásky ste už určite počuli, no vedeli ste o tom, že poznáme aj jazyky ospravedlnenia? Ak sa nám niekto ospravedlňuje a nehovorí naším jazykom, alebo ak sa my chceme niekomu za niečo ospravedlniť a nepovieme to jeho rečou, ospravedlnenie sa minie účinkom. Akoby nikdy neprebehlo. A preto, poďme sa spolu naučiť, ako sa ospravedlniť tak, aby sme dospeli k úspešnému konsenzu na oboch stranách. Čítať viac..

Ekotopfilm - Envirofilm štartuje online už na konci apríla!

Ekotopfilm - Envirofilm štartuje online už na konci apríla!

Najznámejší festival o trvalo udržateľnom rozvoji Ekotopfilm - Envirofilm 2021 sa uskutoční od 26. - 30. apríla 2021 online - festivalové filmy a zaujímavé diskusie môžete sledovať zadarmo a naživo na Facebooku. Klimatické problémy, vymieranie hmyzu, problematika moderných inteligentných miest v kontraste s divokou slovenskou prírodou, do ktorej stále viac zasahuje človek. Aj toto sú témy, na ktoré sa môžu diváci tešiť. Na detaily sme sa opýtali Aleny Janáči, programovej riaditeľky festivalu. Čítať viac..

Článkov: 2289