Články

činky, cvičenie, doma, workout, spevnenie, ruky, paže, ramená, svaly, biceps, triceps, chudnutie, diéta

Činky nielen v posilňovni - cvičte doma

17.8.2019 v kategórii Cvičenie a športy

Cvičenia s činkami sa mnohé dámy stále tak trocha obávajú. Základným argumentom proti pritom ostáva mylná domnienka, že „im z toho zhrubnú ruky“. Áno, je len málo žien, ktoré túžia po mužských krivkách horných končatín. Toho sa však báť nemusíte – naopak! Činky sú skvelou voľbou pre domáce tréningy, stačí poznať tie správne spôsoby, ako s nimi dosiahnuť želaný cieľ. Čítať viac..

0 fsrt, fit štýl running team, štefánik trail, beh, karpaty, noc, nočný beh, bežci, beháme, bratislava, slovensko, hory

Ako FIT štýl running team zabehol 145 km dlhý beh cez Malé Karpaty (2. ČASŤ)

Stefanik Trail je jeden z mnohých zaujímavých trailových behov na Slovensku. Ktorý sme nedávno odbehli ako štafeta FIT štýl Running Team. Beh je rozdelený na 7 úsekov, zápisky sú teda bežeckým denníkom pocitov a skúseností siedmych rôznych FIT štýlakov. Ponúkame tak zaujímavé vnímanie behu, priestoru, času, tempa, rýchlosti a všetkého, čo s behom súvisí. Čítať viac..

0 na čo je dobrý rakytnik, zdravie, vyziva, caj , sirup, olej, plet, zdravo, účinky, pomoc, liečivý, liečba, starostlivosť, telo
15.8.2019 Výživa

RAKYTNÍK nerobí zázraky, no nemá k tomu ďaleko

Jeho pozitívne účinky na zdravie určite netreba podceňovať. Slúži ako účinná prevencia proti vzniku civilizačných ochorení, posilňuje imunitu, rozjasní pleť a pri chorobe dopĺňa potrebné bioaktívne látky. Rakytník je prospešný takmer celý. Môžeme vo svoj prospech využiť nielen plody, ale aj kvety, kôru, korienky či lístky. Čítať viac..

0 víno pod hviezdami, fsrt, fit štýl running team, štefánik trail, beh, karpaty, noc, nočný beh, bežci, beháme, bratislava, slovensko, hory

Víno pod hviezdami RUN

Tento beh sme si vybrali cielene podľa dátumu. S kamarátkou Jankou, s ktorou sme si po niekoľkých rokoch naplánovali návštevu u nás. Janka sa pridala k FIT štýl Running Teamu a beháva s našim ambasádorom Martinom vo Zvolenskom regióne. No a teda už nielen tam...Našli sme na určený dátum niekoľko behov, ale toto podujatie ponúkalo o čosi viac. Čítať viac..

0 petrzalska mila
14.8.2019 Infošky

Zabehnite si Petržalskú míľu

Do tohtoročnej sezóny bežeckých pretekov pribudne po lete novinka – Petržalská míľa. Bežecké podujatie na dostihovej dráhe zároveň 7. septembra odštartuje prvý ročník multižánrového festivalu Petržalského festivalu. Čítať viac..

0 cestovanie za menej, ako cestovať za menej, leto, slnko, auto, letecky, more, hory, oddych, relax, dovolenka, cestujem, malý rozpočet, šetrenie, úsporné cestovanie, backpacking, fit, fitastyl.sk
13.8.2019 Wellness

15 Tipov ako cestovať za menej

Aj vy milujete zvuk koliesok na kufri poskakujúcich po chodníkoch či letiskových halách? Na pokožke soľ, vo vlasoch vietor a v očiach nekonečno. Voňavé leto je tu a pozýva nás objavovať exotické diaľky, šíro-šíre tyrkysové more posiate bielymi plachetnicami, ale aj zelené hory, kde ľúbi spočinúť naša duša v tichu. Čítať viac..

Článkov: 1977