Články

eko, bio, zdravie, životný štýl, planéta, prostredie, životné, fit, zodpovednosť, príroda, slovensko, zem, zvieratá

V jednote je sila

17.10.2019 v kategórii Wellness

Nebudeme nič prikrášľovať, ale ani vás zbytočne strašiť. Povieme to tak, ako sa veci majú: Sme na pokraji ekologickej katastrofy a pokiaľ nezmeníme náš súčasný životný štýl, nezanecháme planétu pre ďalšie generácie. Čítať viac..

ticho liečivé, meditácia, klud, pokoj, práca, oddych, cvičenie, hory, les, voda, príroda

Liečivé ticho

Každý z nás v určitom bode svojho života túži po tichu. Ticho je upokojujúce, uvoľňujúce a liečivé. Zatiaľ čo hluk a rýchlosť dnešného sveta prehlušuje našu kreativitu a vnútorné spojenie so sebou samým, ticho v nás otvára inšpiráciu a živí našu podstatu. Práve ticho je ideálnym nástrojom na regeneráciu nielen tela, ale aj našej mysle a duše. Čítať viac..

vypnite mozog, oddych, relax, offline, telefon, mobil, ako vypnúť, relaxácia, oddych, zdravie, psyché, duša

Vypnite motog: 11 tipov ako sa dobiť po práci

To bol zase deň! Mítingy, porady, desiatky telefonátov, mailov, konferenčné hovory... Potrebujem reset, a to hneď. Ale ako? Ako vypnúť mozog a nemyslieť na prácu? Ako sa zbaviť stresu a napätia? Študentka psychológie Vasilija JOVANOVIČ a spoluautorka unikátneho projektu, počas ktorého absolvujete detox od internetu, nám prezradila 11 skvelých tipov, ako účinne zrelaxovať a vrátiť sa do práce plný energie. Čítať viac..

prečo je dobré byť láskavý, láskavosť, ľudia, zvieratá, psychológa, fit štýl, fitastyl.sk, dobré skutky, činy, dobro, láskavý, pozitíva, pomoc druhým, súcit, láska,

Prečo je dobré byť láskavý?

Prozaik Henry James raz napísal, že len tri veci sú v živote dôležité. Prvou je láskavosť, druhou je láskavosť a aj treťou je láskavosť. Prečo je také dôležité rozvíjať svoju empatiu a čo nám môže do života priniesť väčšia otvorenosť, schopnosť pochopiť a pomôcť? Čítať viac..

zlato jesene, šípky, recept, čaj, lekvár, džem, domáci, recept, fit, fitstyl, zdravie, wellness, kondícia, príprava, nápoj, zima, jeseň, sušenie, ako sušiť šípky, variť, varenie, postup
9.10.2019 Výživa

Zlato jesene: Šípky

To najlepšie pre naše zdravie a imunitu nám poskytla príroda zadarmo. Stačí sa len dobre obliecť a vyraziť do prírody nazbierať si červené plody ruže šípovej. Svojou chuťou špeciálne neohromia, no svojím zložením, hlavne množstvom vitamínu C, sú silnou konkurenciou citrusovému ovociu. Čítať viac..

rambután, ovocie, výživa, zdravie, chudnutie, fit, vitamíny, minerály, živiny, zdravo, životný štýl, ako využiť liči, plody
8.10.2019 Výživa

Červený ježko plný vitamínov - Spoznajte rambután

Rok čo rok exotické ovocie dobýva pulty našich obchodov. Veď predsa s novým jedlom prichádzajú aj nové chute. No jedna vec je niečo kúpiť a druhá pripraviť. Hlavne, ak je to malý červený „ježko“, ktorý aj keď pôsobí pichľavo, po ošúpaní má veľký prínos pre naše zdravie. Od úbytku hmotnosti a lepšieho trávenia, až po zvýšenú odolnosť voči infekciám. Čítať viac..

DM, recept, prsia, thajské, kari, mňam, ázia, jedlo, doma, video, recepty, chutné jedlo, zdravie, chudnutie, diéta,
7.10.2019 Infošky

VIDEO: Recept na Thajské kari prsia

Dá sa pripraviť chutné thajské jedlo aj u vás doma? Určite áno. Nechajte sa inšpirovať zdravým a pritom rýchlym receptom, vďaka ktorému sa prenesiete do exotického Thajska a objavíte jeho čaro a chute priamo vo vašej kuchyni. Čítať viac..

ako bojovať proti nespavosti, zdravý spánok, zdravie, režim, zaspať, problém, riešenie, terapia, pomocník, kvalitný, doma, príčina, nespavosti, nespavosti, insomnia
6.10.2019 Wellness

Ako bojovať proti nespavosti a mať KVALITNÝ SPÁNOK?

Mať dobrý spánok dnes nie je samozrejmosťou. Počet ľudí, ktorí trpia poruchami spánku, pribúda. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu kvalitu vášho spánku zlepšiť. Ak trpíte nespavosťou, kvalita vášho života je značne znížená. Okrem toho, nespavosť môže viesť k rôznym zdravotným komplikáciám. Čítať viac..

Článkov: 2045