Články

motivácia, životná pravda, ako zostať motivovaný, cvičenie, strava, život, šťastie,

5 životných právd, ktorých by ste sa mali držať

Všetko sa začína v hlave! A preto aj my sme fanúšikmi pozitívneho myslenia. Ako si nastavíte myseľ, tak budete tráviť svoje dni, dosahovať svoje ciele a správať sa k ľudom okolo vás. Pozrite, koľko pravdy a životnej múdrosti sa dokáže schovať do jednej vety. Čítať viac..

Svet podľa Mish: Dobrý deň, mám alergiu na šport

Svet podľa Mish: Dobrý deň, mám alergiu na šport

Ono sa to má tak, že každý sa narodíme s nejakou predispozíciou na strane jednej a na udržanie vesmírnej rovnováhy s priepastnou neschopnosťou niekde na strane druhej. Kryštalizovať sa to začína už na základke, keď zistíte, že vám trebárs písanie slohu ide ako Šejkspírovi, zato ale fatálne nezvládate zápas s Bernolákovskými ypsilonkami. Fakt dík, Andrej. Čítať viac..

Objavte radosť z jari v našom marcovom čísle magazínu FIT štýl!

Objavte radosť z jari v našom marcovom čísle magazínu FIT štýl!

Roztancujte svoje chuťové poháriky s našou exkluzívnou ponukou sezónnych lahôdok, nechajte sa inšpirovať zdravými jarnými receptami a obohaťte svoj životný štýl o nové poznatky a zážitky. Od výživových tipov, cez tréningové seriály, až po hlbšie pohľady na psychológiu a zdravie, máme pre vás pripravený bohatý obsah. Nechajte sa uniesť jarou a zmeňte svoj životný štýl k lepšiemu s marcovým vydaním časopisu FIT štýl! Čítať viac..

francúzsky, parížanky, prečo francúzsky nepriberajú, francúzsky šarm, Quiche Lorraine, recept na Quiche Lorraine

Prečo francúzske ženy nepriberajú?

Z obezity sa stáva novodobá pandémia, kvôli čomu lekári aj výživoví poradcovia bijú na poplach. Francúzsko sa však ešte stále radí medzi krajiny s nižším percentom obezity. Napriek tomu, že vo Francúzsku zjedia azda viac syra a vypijú viac vína než kdekoľvek inde, v krajine Galského kohúta rozhodne nevidíte u žien (a ani u mužov) extrémne vysoké percento obezity, ako je tomu napríklad v USA. Čítať viac..

Mrazivá cesta k pevnému zdraviu: KRYOTERAPIA

Mrazivá cesta k pevnému zdraviu: KRYOTERAPIA

Máme obdobie červených nosov, zamrznutých prstov, ľadových nôh a drkotajúcich zubov. Väčšina ľudí v zime trávi čas doma, pekne v teple. Avšak vedeli ste, že chlad má pozitívne účinky na naše telo? Nie je náhoda, že posledné roky stúpa záujem o plávanie v studenej, či dokonca ľadovej vode, otužovanie, prípadne o kryoterapiu. Okrem benefitov tieto činnosti so sebou prinášajú aj riziká a viacero základných pravidiel, ktoré by sme mali pre našu bezpečnosť dodržiavať. Čítať viac..

Článkov: 2785