Články

postava do leta, summer body, bikini, leto, summer body, chudnutie, dieta, schudnúť, jedlo, strava, cvičenie, workout, tréning, chudá žena, ako schudnúť, schudnúť rýchlo, rýchle chudnutie,

Ako si vyčarovať skvelú postavu do leta?

19.4.2019 v kategórii Cvičenie a športy

Nepatríte práve k typom, ktoré by denne trávili hodiny v posilňovni, alebo s nadšením chodievali pravidelne športovať? Nevadí, aj za pár týždňov sa dá dohnať veľa leňošenia. Pokiaľ chcete svoju postavu vyformovať čo najrýchlejšie a navyše, efektívne zhodiť nejaké to kilo navyše, musíte si nastaviť presný plán a následne ho i zodpovedne dodržiavať. Čítať viac..

0 spinalis stolička, stolička, zdravý chrbát, problémy chrbta, problémy s chrbtom, bolavy chrbat, boľavý chrbát, bolesti krížov, zdravie, chrbtica, riešenie, uvoľnenie, sedenie, správna stolička, stolička, kancelária, doma, office
18.4.2019 Zdravie

Neškodné sedenie? Môže vám poriadne ublížiť

Sedavé zamestnanie a s ním spojené následky sa dnes stali civilizačnou chorobou. Aj keď nejaký pohyb počas sedenia vykonáme, až z 95% sú to pohyby do strán. Medzistavcové platničky sú však pri týchto úkonoch neprirodzene stláčané. Chrbtové svaly stuhnú, pretože nepracujú a panva je statická tiež. Aj to je dôvod, prečo vás bolí chrbát. Čítať viac..

0 l karnitin, vyzivovy doplnok, chudnutie, benefity, l karnitín, L-karnitin, lcarnitine, l-carnitine, diéta, pohyb, spaľovanie tuku,
17.4.2019 Wellness

L-karnitín nie len na chudnutie, toto sú jeho benefity!

Silné srdce, pevné cievy a ochrana pred kolapsom obehového systému, dobré spaľovanie tukov aj rast novej svalovej hmoty, nižšia únavnosť, lepší sex a plodnosť, to je v moci L-karnitínu, arginínu a glutamínu. Aby tieto aminokyseliny mali skutočne pozitívny efekt na zdravie, preberte ich užívanie s praktickým alebo ošetrujúcim lekárom a nechajte ho správne určiť dávkovanie. Čítať viac..

0 beh, pichanie v boku, bolesť, bolesti v boku

Ako sa vyhnúť nepríjemnému pichaniu v boku pri behu?

Či už je to desiatka, polmaratón, či maratón, vždy sa snažíme čo najlepšie pripraviť, aby sme podali maximálny výkon. Plánujeme fázy odpočinku, stravu plánujeme tak, aby sme jedlá mali ľahko stráviteľné a prinášali dostatok energie. Sme pripravení na teplo, lejak, vietor, máme všetky potrebné doplnky. Zdá sa, že sa nič nemôže pokaziť, však? Čítať viac..

0 krásne vlasy, recept na krásne vlasy, ako si zlepšiť kvalitu vlasov, kvalitné vlasy, vlas, končeky, maska na vlasy, domáca maska, vlasová kozmetika
15.4.2019 Krása

Očarujúce vlasy? Ide to!

Dobrý kaderník vie urobiť divy, no mať krásne vlasy aj v bežný deň, kedy nemáte na návštevu salóna čas, je na nezaplatenie. Zopár trikov vie urobiť malý zázrak. Pozrite sa ktoré to sú. Čítať viac..

0 celiakia, bezlepková diéta, bez lepku, bez gluténu, bezlepkáč, diéta, chudnutie
15.4.2019 Diéty

Bezlepková diéta: čo naozaj obnáša a kedy osoží?

Slovo „bezlepkové“ je často spájané s množstvom negatív, ako bez chuti, nudné a pod. Veľa ľudí ho však stotožňuje i so zdravšou formou stravovania, bez toho, aby sa hlbšie zamysleli, v čom vlastne tkvie takéto stravovanie. Samotné slovo pochádza z latinčiny, a v preklade znamená lepidlo. Je to bielkovina nachádzajúca sa hlavne v pšenici, raži a ovse, ktorá zabezpečuje pri práci s cestom jeho konzistentnosť, tvarovateľnosť, ťahavosť. Čítať viac..

Článkov: 1819