Recepty

Pridať recept
Citrónový chlebík s čokoládou

Citrónový chlebík s čokoládou

1 porcia 1 376 kJ / 388,8 kcal Čítať viac..

poké miska

Quinoa poké miska s teryaki lososom

1 porcia 1 625 kJ / 388,3 kcal Čítať viac..

cviklový šalát
HUmmus so špenátom

Hummus s medvedím cesnakom a špenátom

(6 osôb). 1 porcia 463 kJ / 111 kcal Čítať viac..

Malinový bozk

Malinový bozk

Úžasne lahodná chuť malín. Čítať viac..

Arašidovo-čokoládová láska

Arašidovo-čokoládová láska

Variácie chutnej zmrzliny. Čítať viac..

Ananásový šejk

Ananásový šejk

Letné osvieženie. Čítať viac..

Fantastický banánový chlebík

Fantastický banánový chlebík

Neskutočne voňavý, fantasticky vláčny a s úžasnými výživovými hodnotami. Zasýti, poteší chuťové poháriky a nakopne energiou. Doprajte si k raňajkám, na desiatu či na olovrant tento famózny banánový chlebík a garantujeme vám, že sa ho nebudete vedieť dojesť. Čítať viac..

Ražný nekysnutý chlebík

Ražný nekysnutý chlebík

Zdravý chlieb bez droždia a kvásku. Hotový do hodinky, s úžasnou chuťou a výživným zložením. Čítať viac..

Írsky chlieb bez kvásku

Írsky chlieb bez kvásku

Počuli ste už o írskom chlebe? Ide o nekysnutý chlieb bez droždia alebo kvásku, ktorý chutí na nerozoznanie od toho klasického. Chlieb má chrumkavú kôrku, je nadýchaný, vláčny, plný živín a vhodný aj pre ľudí s problematickým trávením. Čítať viac..

Bezlepkový chlieb s vlákninou

Bezlepkový chlieb s vlákninou

Je jednoduchý, rýchly a bez lepku! Oproti klasickým chlebom sa líši rôsolovitejšou konzistenciou a vajíčkovou chuťou, avšak s domácim hummusom alebo zdravou nátierkou chutí fantasticky. Zvládnu ho aj úplný amatéri a stačí vám k nemu zopár surovín. Čítať viac..

Tofutella: zdravá nutela z tofu a kakaa

Tofutella: zdravá nutela z tofu a kakaa

Ďalšia netradičná kombinácia, ďalšia symfónia lahodných chutí. Tofu zabezpečí potrebnú dávku bielkovín, banán zdravé cukry a sacharidy, kokosový olej prospešné MCT oleje a kakao je overený zlepšovák nálady. Prajeme dobrú chuť. Čítať viac..

Domáca nutela

Domáca nutela

Chutí ako originál, no pýši sa "čistým" zložením. Je plná zdraviu prospešných tukov a spolu s domácim pečivom alebo nadýchanými špaldovými palacinkami predstavuje vyvážené a makronutrientami nabité jedlo. Jedna lyžička nestačí, to vám garantujeme. Čítať viac..

Avotella: čokoládová nátierka z avokáda

Avotella: čokoládová nátierka z avokáda

Čokoládová nátierka z avokáda? Možno si teraz ťukáte na čelo a pýtate sa, či sme sa nepomýlili. Avokádo sa predsa spája len s vajíčkom či toastami a neviete si ho absolútne predstaviť na sladkej vianočke alebo v palacinkách. Avšak opak je pravdou. Vďaka svojej neutrálnej chuti dodá avokádo čokoládovej nátierke lahodnú krémovosť a vláčnosť a obohatí ju o veľké množstvo zdravých tukov. Vyskúšajte túto fantastickú a zdravú avotellu naservírovať svojim deťom a schválne sa ich spýtajte, či dokážu odhaliť jej tajnú ingredienciu. Buďte si istí, že vám nebudú chcieť veriť. Jej chuť je totiž na nerozoznanie od klasických rafinovaných čoko nátierok. Čítať viac..

Sladká párty bodka

Sladká párty bodka

Jednoduchý a lahodný dezert, ktorý vytvorí bodku na záver za grilovanými dobrotami. Čítať viac..

Receptov: 416