Recepty

Pridať recept
0
horúce jabĺčko, nápoj, zima, jablko, mňam, muškátový oriešok
8.11.2019 Chuťovky

Horúci JABLKOVÝ NÁPOJ

Jablká sú tiež bohatým zdrojom polyfenolov. Majú vysoký obsah vlákniny a vody, vďaka ktorým zaručia pocit sýtosti. V jednej štúdii sa ľudia, ktorí jedli plátky jabĺk pred jedlom cítili sýtejší ako tí, ktorí konzumovali jablkovú šťavu alebo iné výrobky z jabĺk. V tej istej štúdii tí, ktorí jedli plátky jabĺk, skonzumovali nakoniec o 200 kalórií menej ako tí, ktorí tak neurobili. Čítať viac..

0
fritatta, ryža, vajíčka, tréning, jedlo, fit, mňam, jedlo, strava, fitness, cvičenie, diéta, výživa, chudnutie, svaly
25.10.2019 Polievky

Ryžová frittata

Čo si dať po poriadnom tréningu? Táto ryžová frittata sa skvele hodí. Obsahuje dostatok bielkovín i sacharidov, aby doplnila potrebnú energiu po tréningu či náročnom dni. Čítať viac..

0
rambutan, mango, chia, smoothie, využitie, recept, mňam, chudnutie, fit, fitastyl.sk, zdravo, zdravie, výživa, varenie, nápoj
8.10.2019 Smoothies

Smoothie z rambutánu s chia

Malý červený ježko, ktorého pôvod je dodnes mierne diskutabilný, je plný vitamínov a vynikajúci na spestrenie vašej smoothie palety. Zabudnite na chvíľu na bánan, špenát, jahody a pod., pripravte si lahodné smoothie z rambutánu. Čítať viac..

0
zmrzlina, matcha, mňam, domáca, fit, fitness, cream, icecream, zmrzka,
5.9.2019 Dezerty

Domáca matcha zmrzlina

Účinky výnimočného matcha čajového prášku vám snáď už nemusíme extra predstavovať. Pripraviť z neho okrem čaju či iného nápoja môžete aj takúto vynikajúcu zmrzlinu. Čítať viac..

0
raw, koláč, cake, mňam, fit, fitnes, nepečený dezert, chuť, domáci koláč, nepečené recepty, recept
4.9.2019 Dezerty

Kokosovo-limetkový raw cheesecake

Nie sme tak úplne raw maniaci ani zástancovia raw stravy, ale tento recept nás oslovil. Preto si zaslúžil aj miesto v našom augustovom čísle. Skúšali ste už? Pošlite nám fotografie svojich receptov alebo ich označte hashtagom #fitstylrecepty a budeme váš výtvor zdieľať. Čítať viac..

Receptov: 357