súťaž, vianočná, dmbio, pečivo, koláče, kozmetika, vianoce, set, sada, darčeky, jedlo, fit, zdravie

SÚŤAŽ: Súťažte s dm drogerie markt o balíček skvelých produktov, ktoré vás potešia v predvianočnom období

2.12.2019

Súťažte s dm drogerie markt o balíček, ktorý obsahuje darčekový set, kozmetickú taštičku, praktickú misku na šalát či chutné maškrty, na ktorých si môžete pochutnať v predvianočnom období.

Čo môžete vyhrať?    

Balea Goldschatz darčekový set

sprchovací gél, 150 ml

telové mlieko, 150 ml

balzam na pery

dmBio čajový adventný kalendár, 24 ks

Osviežte sa počas adventného obdobia zdravými čajíkmi. V decentnom vianočnom obale nájdete vrecúška bylinných, koreninových, zelených, čiernych, ovocných a zmesových čajov.  

dmBio vanilkové rožky, 100 g

Sú vyrobené zo špaldovej múky s pridaním jemného masla a mandlí. Perfektne sa hodia ako snack ku káve, ako malý dezert pre priateľov a predovšetkým ako pochúťka na vianočný stôl.  

dmBio vegánske perníky, 275 g

Sú kombináciou orechov, mandlí a jemnej múky. Orechy sú bohaté na vitamíny, minerály a dodávajú telu vlákninu. Chutný vianočný snack sa perfektne hodí na prestretý vianočný stôl.  

dmBio zimná čokoláda,100 g

Zimná čokoláda je kombináciou mliečnej čokolády s karamelizovanými mandľami a škoricovým karamelom. Perfektne sa hodí ako snack ku káve, ako malý dezert či ako pochúťka na vianočný stôl.

kozmetická taška

miska na šalát  

Zapojte sa a vyhrajte! Odpovedzte na otázku vo formulári nižšie, vyplňte svoje kontaktné údaje a formulár odošlite. Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov, ktorí získajú balíček produktov od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Lucii Janekovej, Prašník

Janke Mučkovej, Banská Bystrica

Zdenke Žákovej, Košice