súťaž, súťažíme, vyhraj, ELSEVE, vyhraj kozmetiku

SÚŤAŽ: Vyhrajte nový rad Elseve Hyaluron Plump pre dehydratované vlasy od L’Oréal Paris

29.4.2022

Pôsobia vaše vlasy mdlo a sú na dotyk drsné a tvrdé? Tieto znaky patria k najvýraznejším prejavom dehydratovaných vlasov. Dehydratácia je prvou známkou oslabenia vlasov ešte predtým, než sa skutočne stanú suchými a poškodenými. L’Oréal Paris prichádza s novým radom Elseve Hyaluron Plump, ktorý bol vyvinutý práve pre dehydratované vlasy.

Objavte 72-hodinovú hydratáciu

Rad Hyaluron Plump prináša do starostlivosti o vlasy kyselinu hyaluronovú a predstavuje tak priekopnícky prístup značky L'Oréal Paris v starostlivosti o vlasy. Súčasťou radu sú štyri hydratujúce produkty: šampón, balzam, maska a sérum. Rad Hyaluron Plump obnoví mdlé, dehydratované alebo spľasnuté vlasy už po 72 hodinách vďaka intenzívnej dávke hydratácie.

Vo výhernom balíčku nájdete:

  • 72H hydratačný šampón s kyselinou hyaluronovou

Krémový šampón je vhodný na každodenné použitie, pokryje počas umývania vlasové vlákna a vyplní ich hydratáciou. Pri použití so 72H hydratačným balzamom, maskou a sérom hydratuje až na 72 hodín.

  • 72H balzam s kyselinou hyaluronovou

Vďaka svojej krémovej textúre je tento balzam skvelý na každodenné použitie a uľahčenie rozčesávania. Pri použití so 72H hydratačným šampónom hydratuje až na 72 hodín, vlasy sú lesklejšie a pružnejšie.

  • 72H hydratačná maska s kyselinou hyaluronovou

Táto intenzívna hydratačná maska je určená na použitie 1-2 krát týždenne alebo v prípade, že vlasy potrebujú mimoriadnu dávku hydratácie. Má gélovú konzistenciu a vlasy sa po umytí okamžite „obalia“ hydratáciou a vyplnia vlasové vlákna. Vlasy zanecháva 10x viac hydratované po dobu 72 hodín a bez zaťaženia

  • Hydratačné sérum s 2 % hyaluronovým ošetrujúcim komplexom

Bezoplachové tekuté krémové sérum je vhodné na každodenné použitie na mokré alebo suché vlasy. Intenzívne hydratuje vlasy, zároveň tvaruje a vypĺňa vlasové vlákna. Pri použití so šampónom a balzamom z radu Hyaluron Plump zanecháva vlasy 2x viac vyplnené. Okamžite zväčšuje priemer vlasového vlákna o 9%, pričom zanecháva vlasy 10x viac hydratované až na 72 hodín

Súťažná otázka:

Pre aký typ vlasov bol vyvinutí rad Elseve Hyaluron Plump od L'Oréal Paris?

Blahoželáme výherkyni:

Zuzana S. Dolná Súča

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.