SÚŤAŽ: vyhrajte skvelé FOTODARČEKY

SÚŤAŽ: vyhrajte skvelé FOTODARČEKY

20.8.2018

Leto je obdobie dovoleniek, výletov a plné skvelých zážitkov s rodinou a priateľmi. Zážitkov, ktoré si chceme zapamätať navždy.

Vyhrajte darčeky od Empikfoto

Vďaka širokému výberu produktov Empikfoto si môžete uchovať spomienky presne podľa vašich predstáv.  Je len na vás, či si vyberiete naše prémiové fotoknihy, kvalitné fotografie alebo fotodarčeky akými sú hrnčeky, vankúše alebo tričká.

S Empikfoto je všetko rýchle, jednoduché a v najlepšej kvalite. Objednať si ich môžete na webovej stránke alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie.
Peknou inšpiráciou alebo darčekom je napríklad prémiová fotokniha z každej letnej cesty alebo dovolenky.

Fotokniha za pár minút môže byť Vaša

Vedeli ste, že na stránke www.empikfoto.sk nájdete viac ako 60 šablón, ktoré sa perfektne hodia pre každú príležitosť, a ktoré vašu fotoknihu dotiahnu k dokonalosti? Vďaka jednoduchému a intuitívnemu systému vytvoríte fotoknihu za menej ako 3 minúty.

Môžete si tiež nechať vytlačiť fotografie v rôznych formátoch a kvalite papiera a využiť ich ako peknú dekoráciu do vášho domu. Potešiť seba alebo svojich blízkych môžete fotodarčekmi v podobe tričiek, hrnčekov či obalov na mobilné telefóny s vlastnému motívmi.

Viac o kvalitných fotografických knihách a ďalších fotodarčekoch sa dozviete na Empikfoto.sk
Pripravili sme pre Vás súťaž, kde traja z vás získajú ceny v hodnote 20 Eur. V našej súťaži však vyhráva každý a všetkých účastníkov odmeníme 25% zľavou na nákup na webe Empikfoto.sk

P.S: Víťazi budú vyhlásení na našej webovej stránke. Propagačné kódy na zľavu 25% na nákup na webe Empikfoto.sk budú zaslané všetkým účastníkom e-mailom.

Víťazmi našej súťaže sú:

1. Silvia Žilková

2. Erika Spodniaková

3. Nikola Kovaľčíková

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.